Wyklejankowe Komentarze Rzeczywistości

Wyklejankowe Komentarze Rzeczywistości to magiczny świat słów i obrazów skrupulatnie skonstruowany przez Mili Fringee. Zobaczcie kolaże, które tak trafnie nawiązują do naszego życia! Inauguracyjną wystawę hucznie rozpoczyna impreza na której nie może Was zabraknąć! 

Mila Fringee z wykształcenia dziennikarka, nadzwyczajnie kreatywna od urodzenia. Przez sztukę komentuje uczucia oraz otaczający nas świat. Jej wyklejanka w formie prostych komentarzy rzeczywistości zachwyca oko, rozśmiesza i wzrusza duszę. Pozornie proste zlepki słów to poezja XXI, którą każdy z nas powinien przestudiować z kieliszkiem ulubionego wina lub ginu Tanqueray no.10 i świeżych owoców w dłoni. Czy może być piękniejsza jesień? Słowa, obraz i gonitwa myśli!

Ta dziewczyna, chłonąca dźwięki i oczami łaknąca wizualnych uniesień, pojawi się w restauracji NA LATO już 17 listopada wraz ze swoimi najlepszymi pracami. Tego wieczoru wspólnie wybierzemy się w podróż do świata, gdzie słowo i obraz tworzą jedną piękną błyskotliwą całość.

Party:: facebook.com/events

Trochę o Mili::
Instagram: instagram.com/milafringee_art/
Blog osobisty: milenafringee.blogspot.com