Wszyscy ich znacie i na pewno bujaliście się już na niejednej imprezie rozkręcanej przez ten duet. Jedynak i Ment w najbliższy piątek będą w Barze Studio zaklinać wiosnę i przygotowywać wszystkich na kolejny gorący sezon. Powitajcie wiosnę razem z Flirtini i Pakamerą w Barze Studio!

 

Flirtini nie raz już pokazało, że znają przepisy na najlepsze imprezy w mieście. Pamiętacie 9. urodziny Pakamery na Barce? Tym razem wracamy i wchodzimy do studia łącząc z impetem siły w samym sercu Warszawy. Szykujemy się na szalone harce w najbliższy piątek w warszawskim Barze Studio. Najgorętszy duet polskich DJów i najlepsza miejscówka na imprezowej mapie stolicy? Wszyscy musicie tam być! Okazja też nie byle jaka, bo powitanie wiosny, a przecież już nie możemy się jej doczekać! Będziemy bujać się do najlepszych kawałków i miksów przygotowanych przez Menta i Jedynaka, będziemy popijać drinki z palemką i myśleć o zbliżającej się wiośnie, majówce, wakacjach…

Cóż, tak czy siak – widzimy się w piątek w Barze Studio! Otwieramy grrruby sezon! Zagrają: Ment XXL, Panda, Invent, Jedynak.

 

Co? Wybuch wiosny z Pakamera.pl x Flirtini

Gdzie? Bar Studio

Kiedy? 20/03/2015, start: 23:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/758871977562008/