„Wszystko o kobietach” – premiera 19 września 2021

W spektaklu „Wszystko o kobietach” udało się uchwycić Miro Gavranowi cały wachlarz kobiecych cech – od ich wrażliwości po zaborczość, marzenia, namiętności, tęsknoty, lęki, smutki i radości. To bardzo wnikliwe i głębokie zajrzenie do kobiecego świata, ale nie pozbawione poczucia humoru.

Wszystko o kobietach

Piętnaście różniących się od siebie postaci kobiecych – pięknych i zakompleksionych, odważnych i zalęknionych, wrażliwych i upartych, doświadczonych i tych niedojrzałych – od dziewczynek, poprzez młode i starsze kobiety odgrywają utalentowane studentki trzeciego roku musicalu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Spektakl, który będzie miał premierę 19 września w Auli Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie jest owocem współpracy UMFC i ASP.
Za kostiumy i scenografię odpowiada studentka piątego roku ASP – Barbara Niestrawska, a reżyserii podjęli się Aneta Todorczuk – aktorka i wykładowczyni UMFC oraz aktor Robert Mróz Jr.

Tej opowieści nie brakuje dystansu do rzeczywistości, ale przede wszystkim opowiadamy szczerze o przyjaźni, miłości i kobiecych relacjach, czasem paradoksalnie banalnych, ale i tych trudnych, i zagmatwanych – mówi Aneta Todorczuk.

Wstęp WOLNY!

19 września, godz. 19.00
Aula ASP, Warszawa
Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39

__
„Wszystko o kobietach”

Reżyseria:
Aneta Todorczuk
Robert Mróz Jr

Obsada:
Anna Baczewska
Angelika Kurowska
Katarzyna Ogrodniczak
Paulina Mogielska
Paulina Mróż

Po więcej teatralnych informacji i nie tylko zapraszamy do naszej zakładki ART.