Wrocław Fashion Meeting vol.2

Podczas gdy Mediolan, Londyn i Nowy Jork będą się szykować na jesienne Tygodnie Mody, stolica Dolnego Śląska stanie się mekką polskiej mody. A to wszystko za sprawą II edycji Wrocław Fashion Meetingi, która odbędzie się w dniach od 15 do 16 czerwca.

Tym razem spotkamy się w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław, gdzie na powierzchni ponad dwóch i pół tysiąca metrów kwadratowych swoje kolekcje zaprezentują projektanci z całej Polski. Goście wydarzenia będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą wystawców, ale również kupić odzież, obuwie, dodatki, biżuterię i akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Tegoroczna edycja Wrocław Fashion Meeting ponownie będzie okazją do spotkania z modą przez duże „M”, tym razem z jeszcze większym rozmachem i w zupełnie nowych okolicznościach. W związku z ogromnym zainteresowaniem pierwszą edycją wydarzenia organizatorzy postanowili przedłużyć je do dwóch dni oraz przenieść się na teren nowej, prestiżowej lokalizacji – Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław, będącego partnerem Wrocław Fashion Meeting. Ponadto przygotowano bogaty program imprezy, którego sercem będą podzielone na bloki pokazy kolekcji projektantów, wśród nich między innymi: „Parada Projektantów”, „Pokaz Finałowy”, pokazy autorskie oraz „Wielka Gala Fashion Meeting”, będąca modowym show uświetnionym grą świateł, dźwięku i obrazu.
fashion Meeting 3 Fashion Meeting 4 Fashion Meeting 5 fashion meeting fasion meeting 2