With the Wind promuje album Julii Pietruchy „FOLK it! TOUR”

„With the Wind” to muzyczna nowość prezentowana przez Julię Pietruchę. Tym utworem artystka promuje swój najnowszy album „FOLK it! TOUR”, który ukazał się 6 listopada.

 

Płyta „FOLK it! TOUR” zawiera 10 utworów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the seaside”, ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie, powstałe podczas kamperowej podróży zespołu, która w postaci 4 odcinkowego dokumentu, pojawiła się w październiku na kanale YouTube jako seria “FOLK NOMADS”. Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach o tej samej nazwie.
Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach, o tej samej nazwie. FOLK it! TOUR.Zapraszamy do północno-amerykańskich rytmów old-time.

“Są momenty, że chcesz rzucić wszystko. Są ludzie, dla których rzucasz wszystko i oddajesz im to, co jest w Tobie najlepsze, zachowując wszystko to, co bez nich chciało się zostawić. To wszystko z nimi dopiero stało się tym wszystkim.”

“Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia nie zaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem.”

Tytuł: WITH THE WIND
Album: FOLK it! TOUR
Słowa: Julia Pietrucha
Muzyka: Julia Pietrucha, Marta Zalewska, Kuba Jaźwiecki, Michał Lamża
Wydawca: Julia Pietrucha

EXAMPLE.PL