Ekotyki na Dzień Kobiet – targi kosmetyków naturalnych

Witaj Wiosno! Ekotyki na Dzień Kobiet – czas zadbać o skórę po długiej, mrocznej zimie! Zapraszamy na wiosenne Ekotyki – targi kosmetyków naturalnych w krakowskim Forum Wydarzeń nad Wisłą!

 

Ekotyki to wydarzenie dla osób w każdym wieku, dedykowane naturalnej pielęgnacji i świadomemu dbaniu o siebie. Już 7 i 8 marca ponad 100 wystawców z naturalnymi kosmetykami, a także zdrowymi detergentami, naturalnymi świecami i eko akcesoriami przybędzie z tej okazji do grodu Kraka.

Ekotyki i ich wystawcy pomogą zregenerować skórę po zimowych miesiącach i przygotować ją na wiosenną ekspozycję! Odżywią roślinnymi masłami do ciała, odświeżą owocowymi peelingami, uraczą bogactwem kolorowych, ręcznie wykonanych mydeł, pachnących olejków do ciała, nawilżających kremów i innych naturalnych mikstur!

Ekotyki na Dzień Kobiet to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Obok stoisk z kosmetykami pojawią się też wystawcy targów Bohemian – oferujący kobiece akcesoria, zwiewne ubrania i przytulne dodatki do wnętrz.

Podczas Ekotyków warto odwiedzić specjalną strefę, przygotowaną przez Drogerię Pigment! Kupicie tam kosmetyki i spotkacie specjalistów takich marek jak D’Alchemy, Shy Deer, Ovium, PuroBio, Make Me Bio, Anwen, Cztery Szpaki, Clochee, Lynia, Zuzii, Nature Queen, The Ordinary oraz Alkemie. Pierwszy raz mamy dla Was także Akademię Kultury Piękna czyli darmowe prelekcje i wykłady ekspertów kosmetycznych z całej Polski!
W programie m.in: ekologia w biznesie, społeczna odpowiedzialność biznesu (produkcja kosmetyków od kuchni, jakie ograniczenia pojawiają się na drodze, podjęte inicjatywy, czy w Polsce da się produkować zachowując dbałość o środowisko) innowacje w branży kosmetycznej (bardzo szeroki temat, który może odnieść się do składników, formuł, opakowań, preferencji klientów itp.) Trendy roku 2020 (co w najbliższych miesiącach będzie hitem, jakie szykują się premiery, w którą stronę podążać będzie branża kosmetyczna). Świadoma, naturalna pielęgnacja – jak zacząć? Henna do włosów – jak się do tego zabrać? Jak uzupełnić naturalną pielęgnację?

Wiedza, rozrywka i zakupy w jednym? To nasz przepis na udany Dzień Kobiet!

Witaj Wiosno! Ekotyki na Dzień Kobiet

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów
wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:
https://facebook.com/events/2809722895729442/

Wstęp na targi jest bezpłatny!
Kiedy? 7 i 28 marca 2020 w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Kraków, Forum Wydarzeń, ul. Konopnickiej 28
Więcej: http://ekotyki.pl