#WHEREISMYMIND x Nergal x Mazolewski x Kostor x Miko Czajkowski x Pomost 511

W najbliższą sobotę AC/DC na Narodowym, a na Pomoście robimy samozwańcze afterparty! W roli głównej Piotr Kędzierski „Kędzior”, zaś u jego boku Nergal, Wojtek Mazolewski, Kostor (Exboyfriends) i Miko Czajkowski. Będzie ostro, będzie rockowo. Co dokładnie się wydarzy? Pewne jest tylko jedno: WHEREISMYMIND? 

WHEREISMYMIND

Tuż po 22, kiedy grzeczne dzieci idą spać przychodzi czas, żeby te mniej grzeczne zaczęły się bawić. Uwaga, DANGER! Tym razem warszawskie wybrzeże zostanie zdominowane przez Trójmiejską ekipę… Nergal – muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, a oprócz tego dziennikarz, i laureat nagrody Fryderyka. Człowiek orkiestra i człowiek legenda. Wojtek Mazolewski – gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy, jeden z prekursorów yassu, stylu łączącego elementy współczesnej muzyki improwizowanej, jazzu, punk rocka i folku. Kojarzony dzięki takim projektom, jak Pink Freud, czy Wojtek Mazolewski Quintet. Najmłodszy w towarzystwie, ale nie mniej utalentowany Miko Czajkowski – DJ i instrumentalista, gość licznych klubów alternatywnych w całej Polsce, tworzący niesamowite mariaże akustyczno-elektroniczne. Dowódcami będą oczywiście jedyni w swoimi rodzaju niegrzeczni chłopcy z duetu Exboyfriends – Piotr Kędzierski „Kędzior”, główny prowadzący cykl, człowiek radia i telewizji, DJ, warszawski łobuz oraz Kostor – DJ i wielbiciel kobiecych wdzięków. Ogień!

 

Nergal, do tablicy!

Muzyka to… Powietrze, którym oddycham.

Za decki zaprosiłbym… Moją mamę Irenę. Zagrałaby pewnie Połomskiego albo Gąsowskiego, ale chyba takie pokoleniowe tandemy są teraz w modzie 😉

Swoim dzieciom zagrałabym… Highway to hell. Kwintesencja rock’n’rolla… Wolności 🙂

W muzyce najbardziej zaskakuje mnie… to, że jakkolwiek nie dzieje się absolutnie NIC odkrywczego, to każdy powtarzający się cykl wydaje mi się fascynujący, definiujący na nowo dany gatunek. Nigdy nie byłem zbyt sentymentalny więc często dla mnie rzeczy nowe są po prostu… Lepsze.

Domówka czy party w klubie… Zaczynam w domu, kończę w klubie;)

Za 10 lat będę… Ojcem.

 

 

Co? #WHEREISMYMIND x Nergal x Mazolewski x Kostor x Miko Czajkowski

Gdzie? Pomost 511

Kiedy? 25/07, start; 22:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/482620901919440/