Wege Festiwal i targi Ekopiękno we Wrocławiu

Wege Festiwal i targi Ekopiękno we Wrocławiu.

Już 22-23 stycznia we Wrocławiu odbędzie się święto wszystkich wegetarian – Wege Festiwal!

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Wege Festiwal zawita do Wrocławia zrzeszając mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie mięso czy przetwory.

Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Wydarzeniem towarzyszącym będą EkoPiękno – Targi Kosmetyków Naturalnych.

To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targu będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.
Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu we Wrocławiu – największych targów wegetariańsko-wegańskich w Polsce.

Wstęp darmowy!

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/events/696566314649507

https://www.facebook.com/events/262509012523855

Wege Festiwal  i targi Ekopiękno we Wrocławiu 22-23.01.2022

IASE, ul. Wystawowa 1

sobota 12:00-20:00

niedziela 12:00-18:00