Weekendowy rozkład jazdy @ ISKRA Pole mokotowskie

Nie pojechaliście na Openera? Nic nie szkodzi, spotykamy się w Iskrze na imprezie Nie jadę na Openera, w niedzielę oglądamy Fight Club, a w następny weekend widzimy się na koncercie Evidence!

nie-jade-na-opener

nie jadę na openera cz 2 copy

NIE JADĘ NA OPENERA I SOUND REBELLION I FULL TANDETA I Lista FB Free

Na terenie ogrodu klubu Iskra w najbliższy piątek organizowana jest impreza „Nie jadę na Openera”. Podczas zabawy grać będą Sound Rebellion oraz Full Tandeta. Prócz własnych setów, zagrają hity tegorocznych headlinerów. Impreza jest organizowana na świeżym powietrzu, więc warto założyć strój kąpielowy, a pod pachę wsunąć ręcznik, ponieważ na terenie klubu znajduje się basen. Impreza zapowiedziana jest również na sobotę. Tym razem grać będą Neen, Err Bits oraz Hubson.

iskra kino Fight cover copy

KINOTEKA W ISKRZE | FIGHT CLUB | NIEDZIELE Z FINCHEREM 

W tym tygodniu również nie zabraknie emocji, gdyż emitowany będzie trzymający w napięciu thriller „Podziemny krąg”. Dodatkowym atutem jest niezwykle mocna obsada aktorska, gdzie głównymi bohaterami są Edward Norton, Brad Pitt oraz Helena Bonhan Carter.

stand up

DZIECIŃSTWO STAND-UP POLSKA

Od 6 lipca, w każdy poniedziałek na terenie klubu Iskra Pole Mokotowskie będzie można pośmiać się do rozpuku. Rusza bowiem nowa cykliczna inicjatywa zorganizowana wraz ze Stand-up Polska. Wstęp darmowy tylko dla ludzi z poczuciem humoru! Stand-up Polska to grupa młodych ludzi, którzy swoją karierę zawodową opierają na śmiechu. Specjalizują się w Stand-up Comedy oraz improwizacji komediowej. Ich występów nie można mylić z typowym kabaretem. Na scenie pojawia się z reguły jeden człowiek, który wygłasza monolog. Można też liczyć na większą interakcje między występującym a publicznością.

FireWorkout copy

FireWorkout z Kasią Bigos

W okresie letnim każdy marzy o smukłej sylwetce, dlatego nie ma co tylko o niej rozmyślać, tylko trzeba działać. W każdą sobotę zafundujmy sobie trochę ruchu. W ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie, w każdą sobotę, Kasia Bigos i jej team da niezły wycisk naszym mięśniom. Rusza bowiem nowy program FireWorkout. Zaczynamy od 12:00!

evidence

EVIDENCE (Dilated Peoples)11.07@Warszawa

Podczas swojej trasy koncertowej Evidence zatrzyma się w Polsce tylko w dwóch miejscach. We Wrocławiu oraz w Warszawie, gdzie już 11 lipca wystąpi na terenie klubu Iskra Pole Mokotowskie! Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, bo bilety z I puli prawie się już kończą, a kosztują zaledwie 35 złotych! Każdemu kto słucha rapu nie umknęła zapewne informacja o przyjeździe do Polski znanego amerykańskiego rapera Michaela Perretta. Evidence od początku swojej kariery współpracuje z raperem Rakaa Iriescience i DJ’em Babu. Razem tworzą zespół Dilated Peoples czyli jeden z najbardziej znanych, zespołów hiphopowych „z podziemia” z zachodniego wybrzeża Ameryki. Przez okres sześciu lat wydali wspólnie cztery płyty, po czym rozpoczął karierę solową.