Weekend @ ISKRA Pole Mokotowskie

Wakacje się kończą, ale na szczęście nie melanże w plenerze. Co słychać w ten weekend w Iskrze?

all starts

ISKRA ALLSTARS x Komar x Kuvau x Serek x Kovvalsky

Kolejna już odsłona naszego flagowego melanżu gdzie wszystkie chwyty są absolutnie dozwolone. Pogoda cały czas rozpieszcza a wakacje powoli dobiegają końca, dlatego zróbmy to jeszcze mocniej, zbierzmy się nad basenem i pozwólmy sobie na wiele.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1629455267340413/

plenerowa

To Nie Jest Ostatnia Impreza Plenerowa

Niby wszyscy narzekają, że lato się kończy, że znowu będzie smutno, szaro i po polsku. Ale my mówimy stanowcze NIE tej pesymistycznej postawie. Mamy zamiar bawić się nad basenem do samego końca, kiedy to ostatnie skrawki dobrej pogody będą smyrać Wasze twarze. Z tej własnie okazji w sobotę zachęcamy do wspólnego odtańczenia tańca przedłużającego nasz wspaniały letni sezon. Zagrają dla Was niezniszczalni: PTFM i SIMON SAYZ.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1236835513009588/

iskra kino 25 godzina copy

KINOTEKA W ISKRZE | NIEDZIELE ZE SPIKE LEE | 25. GODZINA

Kinoteka we współpracy z Iskra Pole Mokotowskie zaprasza na nowy cykl niedzielnych seansów plenerowych. Na kolejny rzut idzie twórczość Spike’a Lee, autora takich filmów jak: Plan Doskonały, 25. Godzina, Gra o Honor, Mordercze Lato i wielu innych.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1666725736878553/

piknik

Piknik Warszawski | FIESTA

Na zakończenie wakacji zapraszamy Was na Piknik warszawski FIESTA! Bawimy się na całego, jemy, tańczymy, pijemy, odpoczywamy. Dobre jedzenie od lokalnych wystawców, też wege. Zabierajcie przyjaciół, rodziny, dzieci, zwierzaki i przybywajcie tłumnie na Piknik Warszawski, aby pożegnać z nami lato wielką FIESTĄ!

Więcej info: https://www.facebook.com/events/868828396488218/