Weekend festiwali w Katowicach!

Już 22 i 23 października zapraszamy na weekend festiwali w Walcowni – Muzeum Hutnictwa Cynku. Każdy znajdzie tam coś dla ciała, coś dla ducha i coś dla siebie. Koniecznie sprawdźcie Wege Festiwal, Ekopiękno oraz Festiwal Kawy i Czekolady. To będzie udany weekend – gwarantujemy!!


Wege Festiwal
Weekend festiwali

Już 22 i 23 października w Walcowni – Muzeum Hutnictwa Cynku, odbędzie się Święto Wszystkich Wegetarian – Wege Festiwal! Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Zapraszamy wszystkich 22 i 23 października na Wege Festiwal w Walcowni w Katowicach! To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z różnych zakątków świata. Na miejscu można będzie zjeść pyszny, roślinny obiad i dopełnić to słodkim deserem, nie martwiąc się o skład. Będzie to fantastyczna możliwość zapoznania się z kilkudziesięcioma stoiskami, które specjalnie z tej okazji zjadą się z całego kraju. Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia!
Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno 

Weekend festiwali

22 i 23 października w Katowicach odbędą się również Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno. To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targu będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.

Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem. Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Festiwal Kawy i Czekolady 

Weekend festiwali

A na koniec na osłodę w weekend 22 i 23 października w Walcowni – Muzeum Hutnictwa Cynku odbędzie się także impreza, której nie może sobie odpuścić żaden fan kawy, herbaty, czekolady i wszelakich słodkości. Festiwal Kawy i Czekolady to miejsce, gdzie odwiedzający spotkają całą gamę słodkich wystawców. W ich ofercie znajdą się kawy i czekolady, zarówno w opcji mlecznej jak i wegańskiej. Swoimi wyrobami zachwycą Was czekoladnicy z całego kraju. Będą tu ciastka, ciasteczka, lizaki i cukierki.

Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż!

Walcownia – Muzeum Hutnictwa Cynku
ul. 11 listopada 50, 40-387 Katowice
Sobota 12:00-20:00
Niedziela 12:00-18:00

Serdecznie zapraszamy na weekend festiwali!
Wstęp wolny