Wakacyjne targi mody i designu

Wakacyjne targi mody i designu to inicjatywa umożliwiająca promocję lokalnych artystów i rękodzielników szerszemu gronu odbiorców. Są to jedyne tego typu targi w naszym mieście, i bardzo nam zależy by rozwijać ten event. Od mody po design, naturalne kosmetyki, biżuterie czy też sztukę użytkową. Stawiamy przy tym na zrównoważony rozwój wytwarzanych produktów, dlatego 50% naszych wystawców to tak zwana garażówka – będą oni bazowali na rzeczach z drugiej ręki, perełkach vintage i reszcie bibelotów zalegających w domu.

Naszą misją jest skupienie w jednym miejscu lokalnych artystów, twórców i rzemieślników. Cel jest jeden : nie chować swoich projektów w szufladzie a pokazanie ich szerszemu gronu odbiorców.
• fashion
• vintage
• garażówka
• naturalne kosmetyki
• ilustracje i ozdoby do wystroju wnętrz
• wellness
• strefa gastro słodkie / słone
• Strefa chillout z muzyką na żywo

W ramach akcji edukacyjnej wspomogą nas również:
– Ogólnopolskie Stowarzyszenie „EcoSerce”

Więcej od organizatorek „Aloha!🌴 tu Kasia🙂, Karolina🙂i Dominika🙂. Każda z nas tworzy własny brand, ale kiedy postanowiłyśmy połączyć siły powstał projekt w postaci „Wakacyjne Targi Mody i Designu”. Pierwsze rozmowy na ten temat miałysmy dobre 4 lat temu, jednak dopiero latem w 2021 udało nam się zrealizować pomysł. Przetarłyśmy szlaki i zorganizowałyśmy 2 edycje targów, jakich jeszcze w naszym mieście nie było. Spotkałysmy sie z niezwykle pozytywnym feedbackiem, co utwierdziło nas w przekonaniu że powinnyśmy działać dalej. Jednak sytuacja na świecie pt pandemia przyblokowała wszystko i wszystkich. Zatem wracamy po przymusowej przerwie z jeszcze większą energią by zorganizować kolejną edycję targów.”

Naszym głównym patronatem medialnym jest portal Kłobucka.pl, Gazeta Regionalna oraz magazyn EXAMPLE.pl

Miejsce: KLUB RURA ( WEJŚCIE OD UL.PEREPECZKI ), Czestochowa
Czas : 15-16.07
Godz: 11-18
Wstęp : FREE !!!
Widzimy się niebawem
Link do wydarzenia
https://facebook.com/events/s/wakacyjne-targi-mody-i-designu/932426854658497/