Usłane różami

Unikatowy dodatek. Utożsamia w sobie kobiecość i kreatywne podejście do stylizacji. We włosach lub na torebce. Zawsze podkreśli indywidualność i charakter. Kwiatowa broszka jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet poszukujących uniwersalnego i wszechstronnego dodatku.

milita-wpis


Broszka w moim wykonaniu ma charakter unikatowy. Ręcznie wykonana, przechodzi szereg zabiegów, które sprawiają, że nie ma dwóch takich samych na świecie. Pomimo, że historia broszki liczy wiele wieków, do dziś znajduje zastosowanie, jako niezastąpiony dodatek, który potrafi wzbogacić każdą kreację (i nie tylko…). Dzięki niej można uwydatnić walory, a zarazem ukryć mankamenty. Ze względu na renesans motywu kwiatowego w trendach, zaproponuję kilka ciekawych rozwiązań dla zastosowania tego małego dzieła sztuki.

Klasycznie jako przypinka do odzieży. Dzięki niej możesz w mgnieniu oka uaktualnić swoje ulubione ubrania o najmodniejsze kolory. Stonowaną kreację ożywisz kwiatem w kolorze kontrastowym, a zarazem podkreślającym typ twojej urody. Różana przypinka nada kobiecego charakteru ubraniu służbowemu typu żakiet czy koszula. Dla wzmocnienia efektu polecam łączenie kwiatów w dwa do czterech. Zestawy mogą być jednolite lub w różnych kolorach.

Kreatywne kobiety zastosują broszkę ozdabiając nią torebkę, pasek, apaszkę a nawet buty. Dla miłośniczek niestandardowych uczesań proponuję wpięcie kwiatka do gumki lub wsuwki do włosów. Awangardowym sposobem stylizacji będzie połączenie satynowej róży z kolczykami.

Dla Projektanta ręcznie wykonany kwiatek jest również środkiem wyrazu. Pozwala tworzyć większe formy typu suknie, które same w sobie mają finezyjną duszę i baśniowy charakter. Ze swojej strony mogę dodać, że moja kolekcja kwiatowa, której premiera odbyła się w 2006 roku, do dziś daje mi dużo satysfakcji. Wiem, że cały czas potrafi zachwycać swoją świeżością. Zauważyłam nawet, że inni projektanci czerpią z niej wiele inspiracji. To jest dla mnie budujące.

Kiedy już zastosujemy broszkę w pracy, na imprezie lub randce, aby wykorzystać jej urok w 100% możemy wkomponować ją w swoje domowe otoczenie. Moc tego dodatku ma zatem bardzo uniwersalny charakter. Świetnie nadaje się na prezent lub jako ozdoba opakowania prezentu. Przede wszystkim jednak podkreśla kobiecość, elegancję i zdolność do kreatywnego postrzegania mody.

Milita Nikonorov www.militanikonorov.pakamera.pl