Tydzień Pełen Mody. Łódź 17.04-21.04.

Wyjazdy do Londynu czy Mediolanu na weekendowy shopping nie są już tak popularne wśród stylistów jak jeszcze kilka lat temu. Dziś ludzie mody przyjeżdżają na Fashion Week. Między pokazami spędzają długie godziny w Strefie Fashion Zone, gdzie w Showroomie i Concept Store szukają perełek do unikatowych stylizacji na najbliższy sezon. Ilość propozycji, stoisk i wystawców wzrasta w błyskawicznym tempie. Tym razem zobaczymy kilkadziesiąt premierowych i bieżących kolekcji ubioru oraz ponad drugie tyle propozycji akcesoryjno-bizuteryjnych. Pojawią się również marki z kolekcją dziecięcą. -Projekt Showroom jest prowadzony od pierwszej edycji. Kilka lat temu zaczynaliśmy od 15 marek, teraz w tej strefie jest ich dziesięć razy więcej. – mówi Sylwia Witkowska, Project Manager Concept Store i Showroom Fashion Week Poland.

Obecność w Showroomie i strefie Concept Store umożliwia nie tylko dostęp do designerskich ubrań i akcesoriów, ale pomaga także nawiązywać biznesowe kontakty między projektantami wchodzącymi  w świat mody a właścicielami dużych marek. Podczas 8. edycji FashionPhilosphy Fashion Week Poland w Łodzi będzie można odwiedzić, m.in. Atelier Malczewski Berlin, Levis, Glitter, Triwa, Ojajego.pl , Kris Rudolf, Gloomy Sunday, Voptyk, Jackpot, Mysia3, Robson. Zaprezentuje się także wiele polskich marek z designerskimi propozycjami. Na miejscu będzie można zapoznać się  m.in. z ofertą firm Anataka, Baldowski, Clara Veritas, Damex, Kris Line, Mondo Promo, NoName Cotton Club,  P&V,  i wiele innych.

Fashion Week Poland przyciąga ludzi mody, jest to prawdziwe święto nie tylko dla osób z branży, ale również dla wszystkich pasjonatów designerskich projektów. Wiele firm, które podczas poprzednich edycji zaprezentowały się w strefie Showroom lub Concept Store przyjeżdżają tu po raz kolejny. W tym roku napłynęło wiele rezerwacji od marek, które już nawet po raz czwarty z rzędu starają się o miejsce w strefie Fashion Zone.

Projektanci, którzy dołączą do tej strefy podczas ósmej edycji FW to m.in.  Jemiol Basic, basic by Tomaotomo, Beata Cupriak, Marita Bobko, Aleksandra Markowska, Anna Wiszniewska, Bola, Jakub Pieczarkowski, Odio czy Olga Passia. W tym roku po raz pierwszy zaprezentuje sie Michał Marczewski, projektant mający swoje butiki w Szczecinie i Berlinie.

Specjalnie wydzielone strefy pozwalają na swobodny kontakt z projektantami i możliwość przymierzenia projektów w obecności ich twórców. Jest to także idealne miejsce do promocji, przyznaje przedstawicielka marki Fuck off Fashion.

Wstęp do strefy Showroom będzie możliwy podczas 8. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w dniach 18, 19,20, 21 kwietnia 2013r. w godz. 13.00-22.00 na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24 w Łodzi. Zaprezentuje się tu blisko 160. wystawców.

 ulotka_a5_showroom1

 

5 1 2 3 4 aaaaaaaaaaa