Trzy kroki od siebie :: premiera DVD

Film „Trzy kroki od siebie” to poruszająca historia miłosna, która wzruszy nawet największych twardzieli. Od dziś już również na DVD!

Film Trzy kroki od siebie DVD pack

Miłość na odległość trzech kroków… Czy da się ocalić kogoś, kogo kochasz, jeśli nawet nie możesz go dotknąć? Stella (Haley Lu Richardson) ma 17 lat i jak większość jej rówieśników uwielbia się bawić. Jednak w przeciwieństwie do nich, większość czasu spędza w szpitalu, bowiem cierpi na mukowiscydozę. Jej życie nabiera barw, gdy spotyka Willa (Cole Sprouse), równie chorego rówieśnika. Między nastolatkami rodzi się więź – mimo tego, że leczenie wymaga zachowania między chorymi bezpiecznej odległości. Wraz z pojawieniem się uczuć Stella i Will muszą sobie odpowiedzieć na pytanie na wagę życia: jak poczuć miłość, kiedy jakikolwiek dotyk jest zakazany? „Trzy kroki od siebie” to nie tylko film dla młodych. To historia, która z pewnością wzruszysz i poruszy niejedną, nawet najbardziej odporną osobę.

Film można już obejrzeć na DVD. Znajdziemy tam sporo ciekawych materiałów dodatkowych. Wśród nich nie brakuję komentarzy od twórców i aktorów, filmów ze spotkań z fanami czy takich rzeczy jak making of z planu oraz sceny usunięte czy … inne zakończenie, które z pewnością może zaskoczyć!

SCENARIUSZ: Mikki Daughtry, Tobias Iaconis
REŻYSERIA: Justin Baldoni
OBSADA: Haley Lu Richardson, Cole Sprouse, Moises Arias, Kimberly Hebert Gregory