Podobno najpiękniejsza wiosna jest na ulicach Paryża. Ta nasza warszawska też jest niczego sobie, ale jedno należy przyznać: paryski styl w modzie nie ma sobie równych w żadnym innym mieście. Jeśli zastanawiacie się jak przenieść francuski szyk na polskie ulice zobaczcie nasza galerię i zastosujcie kilka prostych zabiegów.

Najprościej założyć berecik i marynarską bluzkę w paski by osiągnąć zamierzony efekt. Jednak jest kilka sposobów, by pozostać przy tym nowoczesną:

1. Płaskie buty. Najlepiej gdy będą to skórzane, czarne wsuwki, mokasyny, półbuty lub wracające do łask buty w szpic. Obcasy zakazane. Dla bardziej odważnych można poszaleć dodając zwierzęcy pattern lub złote zdobienia.

2. Oversize`owy płaszcz. Noszony z nonszalancją. Tej wiosny najmodniejsze będą wszelkie odcienie karmelu.

3. Spodnie 7/8. Oprócz klasycznych, materiałowych rurek w modzie są luźne spodnie, z szerokimi nogawkami.

4. Dodatki. Tu niezastąpiony jest filcowy kapelusz z rondem i mała torebka na długim pasku. W tej kwestii należy postawić na jakość. Jeśli w końcu zaświeci słońce do powyższego tandemu dołączą czarne, okrągłe okulary.

To, co we francuskim stylu najbardziej urzeka kobiety na całym świecie to jego nieśmiertelność, uniwersalność i wygoda, jaką oferuje płci pięknej. Do tego pozwala delikatnie emanować świadomą kobiecością.