Trick or Beat 2023 powraca z kolejnym ogłoszeniem artystów

W jednej z najbardziej zapierających dech lokalizacjach Wrocławia odbędzie się jednodniowy festiwal Trick or Beat. Już 28 października, w 110-letniej Hali Stulecia, odbędziemy 12 godzinną podróż rodem z The Last Of Us. Żelbetowe wnętrze Hali wypełni się instalacjami artystycznymi nawiązującymi do futurystyczno-fantastycznych opowieści. Sprawdź, czyja muzyka wybrzmi w modernistycznej przestrzeni Hali.

Trick or Beat 2023

Trick or Beat to 12-godzinna podróż dla sympatyków pulsującej muzyki elektronicznej. To już druga odsłona tego wyjątkowego wydarzenia. Impreza odbywać się będzie w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków modernistycznych w Polsce. Hala Stulecia słynie ze swojej niebanalnej geometrii i betonowej surowości.

Oprócz sceny głównej, Kopuły, oraz sceny kobiet, czyli Iglica Stage, na uczestników i uczestniczki festiwalu czekać będzie także scena Techno. Przedstawiamy drugie ogłoszenie line up festiwalu, ale jedno z wielu. Po nieco lżejszych muzycznie propozycjach, czas na coś mocnego.

Panowie, których fanom muzyki elektronicznej przedstawiać nie trzeba. Agim Dżeljilji i Jurek Przeździecki od lat obecni są na rodzimej scenie muzycznej. Agim Dżeljilji jako producent i DJ, stojący za projektami takimi jak Őszibarack i Nervy, znany też ze swojej solowej działalności. Jurek Przeździecki jako twórca aktywny od ponad dwóch dekad, wydający muzykę w wytwórniach takich jak legendarny Cocoon, Synewave, Recognition, Nachtstrom Schallplatten, Trapez czy Affin. Na Trick or Beat zaprezentują wspólny live.

Kolejnym artystą będzie szwajcarski producent Chlär. Jego produkcje i występy są próbą obudzenia plemiennego i pierwotnego instynktu, który drzemie w każdym z nas. Chlär potrafi świetnie odczytywać publiczność, dzięki czemu serwuje porywające i niezapomniane sety. Jego występ podczas TOB 2023 będzie wyjątkowy, gdyż Artysta po raz pierwszy zadebiutuje w formule live.

Podczas Trick or Beat sprawdzimy także, jak brzmi jedno z najgorętszych nazwisk na scenie techno. Irakli Danelia, aka Yanamaste, to urodzony w Batumi, mieszkający w Tbilisi DJ i producent. Znany jako ciężko pracujący i utalentowany muzyk, młody Ukrainiec po raz pierwszy odkrył techno już jako nastolatek.

Potańczyć będzie można też do muzyki Modifer, promotora i DJ-a z kilkuletnim doświadczeniem, członka kolektywu Module. Od 2013 do 2018 roku jako połowa duetu The Effaith odwiedził takie miejsca jak Tresor Berlin, Suicide Circus czy Birgit & Bier, a także większość kluczowych klubów w kraju.

Na scenie kobiet wystąpi z kolei Stefanie Raschke. Niemiecka DJ-ka, producentka, rezydentka legendarnego klubu Harry Klein w Monachium, urzeka publiczność na całym świecie swoją przenikliwą mieszanką melodyjnego techno i indie dance.

Dzisiejsi artyści dołączyli do grona osób, którzy blisko miesiąc temu otworzyli programowy worek tegorocznej edycji festiwalu. Na start otrzymaliśmy line-up złożony z takich postaci jak An On Bast, Franca, KOROLOVA i Lady Shaka. Kolejne nazwiska już niebawem!

Organizatorzy:

Organizatorami Trick or Beat jest agencją eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje od blisko 10 lat. Za bookingi imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce – skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza.

Pierwsza edycja:

Na pierwszej edycji pojawili się tacy artyści jak Jeff Mills, Luke Slater, Kid Simius czy Michael Meyer, więc możecie być pewni, że i tym razem wydarzenie będzie na najwyższym poziomie!

Bilety:

Wejściówki na Trick or Beat 2023 można nabyć na stronie wydarzenia. Aktualnie karnety dostępne są w cenie 149 zł.