Wybieramy 10 najfajniejszych naszym zdaniem akcesoriów rowerowych. Projekty pochodzą z całego świata. Niektóre są bardziej praktyczne inne mniej. Łączy je jedno. Wszystkie są super oryginalne i nie da się ich zakupić w zwykłym „rowerowym”

Przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu najciekawszych projektów/akcesoriów rowerowych. Założeniem był wybór 10 najciekawszych.  Zadanie okazało się trudniejsze niż się spodziewaliśmy. Internet aż pęka w szwach od fajnych pomysłów dostosowanych do jednośladów. Kosze o różnych kształtach i z dziwnych materiałów,  przyczepy na małych pasażerów w kształcie rekina,  lampki, kaski i wiele wiele innych.

W naszej selekcji top 10 na rower znalazł się na pierwszej pozycji projekt HORSEY:  jest to doczepiana nakładka na rower, która sprawia że przybiera on kształt jednorożca. Zaraz za nim wymieniamy praktyczny wieszak na rower z litego drewna, o bardzo ładnym kształcie marki WIESZAM.

Póżniej Reel, fantastyczny projekt. Kojarzycie trójkąt , serce konstrukcji w każdym rowerze? Może stanowić doskonałą przestrzeń do przewożenia rzeczy. Silikonowe krążki do których przyczepia się elastyczne taśmy. Forma dowolna. Każdy może zamontować po swojemu. Efekt końcowy… BOSKI!

Kolejnym przedmiotem są kobiece, eleganckie torby na rowery MME VELO, które można zdjąć z bagażnika i śmiało wyruszyć z nimi w dalszą drogę do pracy w biurze.
SEIL bag to torebka na pas bądź plecak, która na wyświetlaczy pokazuje zamiary rowerzysty, zwiększając tym samym bezpieczeństwo na drodze.

Jeżeli wybieracie się na rowerach z wizytą do znajomych, to nieoceniony może się okazać BICYCLE WINE RACK, skórzane mocowanie na butelkę do ramy. Pomysł praktyczny i zarazem niezwykle stylowy.

Nieoceniony kosz rowerowy, który sprawdza się w każdej okazji. Tak. nie mogło do na naszej liście zabraknąć.
I jeszcze piknikowy bufet „przewoźny” oraz wazonik, który można przymocować do kierownicy, bądż ramy roweru oraz światła mocowane do szprych, które dają fajny efekt wizualny podczas jazdy nocą.