THE TRUTH

Australijska piękność Instagrama Essena O’neill buntuje przeciwko Social Mediom, wirtualna społeczność to nierealny świat! Publikując zdjęcia na profilu obserwowanym przez 75k osób, uświadamia jak bardzo świat w onlinie odbiega od rzeczywistości.

To coś nowego, głos sprzeciwu, który uświadamia odbiorców jak ciężką pracą jest opublikowanie jednego idealnego zdjęcia. 18 letnia dziewczyna skasowała 2,000 zdjęć z konta na Instagramie, a niewielką liczbę edytowała w celu pokazania jak wiele wyrzeczeń i pracy włożyła w zrobienie jednej fotografii. Większość przedstawionych ubrań i przedmiotów to efekt wysokobudżetowej pracy z marketingowcami.

Niestety w prawdziwym życiu nikt nie wygląda tak jak media społecznościowe pokazują. To świat pełen powtórnych zdjęć, wielkich budżetów i darmowych sukienek podarowanych w zamian za publikację. Czy naprawdę jesteśmy tak zafascynowani tym światem, że zapominamy o rzeczywistości? Essena O’neill manifestuje i zaprasza do dyskusji na swoją stronę, gdzie udostępnia filmiki przedstawiające jej spojrzenie na media społecznościowe.

 

źródło: letsbegamechangers.com