The Gaslamp Killer na koncercie w Warszawie!

William Benjamin Bensussen, lepiej znany pod pseudonimem The Gaslamp Killer to producent, multiinstrumentalista i DJ z Los Angeles. 21 listopada wystąpi w przestrzeniach warszawskiego klubu Smolna.

the gaslamp killer wydarzenieThe Gaslamp Killer to artysta, poruszający się w stylistyce instrumentalnego hip hopu, orientalnej elektroniki i psychodelii. Wydawał muzykę między innymi w wytwórniach Brainfeeder i Cuss, a na swoim koncie ma 2 wydawnictwa. Jego twórczość można sprawdzić choćby na jego debiutanckim albumie „Breakthrough”; „A Sufi and a Killer” Gonjasufi’ego, który współprodukował m.in. z Flying Lotusem oraz na jego ostatnim krążku „Instrumentalepathy” wydanym w 2016 roku.

Znakiem rozpoznawczym Benussena w jego działalności DJ- skiej jest płynne, bezbłędne miksowanie najróżniejszych gatunków muzycznych, nie brakuję tu połączeń takich stylów jak house, dubstep, muzyka filmowa, jazz, czy rock. Artysta bez trudu miksuje twórczość takich znanych wykonawców jak Ennio Morricone, Mr. Oizo, Louis Armstrong i Velvet Underground w doskonale brzmiącą całość. Ciekawe mieszanki The Gaslamp Killer będziecie mogli usłyszeć już 21 listopada w warszawskim klubie Smolna 38! Będzie to zdecydowanie niesamowite muzyczne przeżycie, którego nie można opuścić!

Data: 21.11.2019
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Smolna 38

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin