Podglądaj The Dumplings w soczystej sesji Pakamera.pl.Polska moda najlepiej smakuje Pierogom. Bezkompromisowi The Dumplings, nominowani do Fryderyków w kategorii Debiut Roku, debiutują również w roli modeli i fanów polskiej mody niezależnej.

IMG_5061

Foto: Filip Blank

Niezwykle utalentowany duet z Zabrza, pokazuje swoje ostrzejsze oblicze. Zaskakują, eksperymentując z przyjętym dotąd delikatnym, słodkim wizerunkiem. Przedstawiamy making of, zapowiedź najnowszego lookbooka platformy Pakamera.pl, do którego zaprosiliśmy największą sensację polskiej sceny niezależnej ostatnich lat. Efekty ich poszukiwań muzycznych uwiodły nas i przypomniały nam jaką przyjemność potrafią przynieść zabawa muzyki z modą, w szczególności kiedy towarzyszy temu lepienie pierogów.W najnowszym projekcie platforma Pakamera.pl  stawia na bezkompromisowość,młodość i idącą za nimi odwagę. Już za moment premiera lookbooka.Tymczasem z ciekawością przyglądamy się rozdaniu Nagród Muzycznych Fryderyki 2015 i czekamy na nagrody dla The Dumplings.

Bezkompromisowi The Dumplings, nominowani do Fryderyków w kategorii Debiut Roku, debiutują również w roli modeli i fanów polskiej mody niezależnej. Niezwykle utalentowany duet z Zabrza, pokazuje swoje ostrzejsze oblicze. Zaskakują, eksperymentując z przyjętym dotąd delikatnym, słodkim wizerunkiem. Przedstawiamy making of, zapowiedź najnowszego lookbooka platformy Pakamera.pl, do którego zaprosiliśmy największą sensację polskiej sceny niezależnej ostatnich lat. Efekty ich poszukiwań muzycznych uwiodły nas i przypomniały nam jaką przyjemność potrafią przynieść zabawa muzyki z modą, w szczególności kiedy towarzyszy temu lepienie pierogów.W najnowszym projekcie platforma Pakamera.pl stawia na bezkompromisowość,młodość i idącą za nimi odwagę. Już za moment premiera lookbooka.Tymczasem z ciekawością przyglądamy się rozdaniu Nagród Muzycznych Fryderyki 2015.

Film: Panlokonto
Film do dzielenia się na FB dostępny pod linkiem: The Dumplings & Pakamera

Models: Justyna Święs i Kuba Karaś i The Dumplings
Photo: Filip Blank
Style: Pakamera.pl
Make up: Kamila Jankowska
Produkction: Aga Strzałkowska i Anna Sionek / Pakamera.pl
Assistant: Kasia Kępka / Pakamera.pl
Film: PantoLokonto
Postproduction: Szymon Dudka
Place: Hangar 646
Przy okazji przypominamy wywiad z zespołem na example.pl