Ten Walls i Black Sun Empire zagrają na Smolnej

Przed nami pierwszy według kalendarza jesienny weekend w tym roku, a jesienno-zimowy sezon wydarzeń w klubie Smolna zapowiada się jak zwykle bardzo dobrze. Już w najbliższy piątek wystąpi tam Ten Walls, a bohaterami sobotniej nocy będą Black Sun Empire.

W piątek odbędzie się kolejna odsłona cyklu Immersed in Music by Desperados – tym razem headlinerem wydarzenia będzie Ten Walls. Pod tym pseudonimem kryje się Mario Basanov, czyli wielki talent producencki z Litwy, który kilka lat temu po raz pierwszy zachwycił globalną publiczność hitem pt. „Walking with Elephants”, obecnym w setach największych postaci sceny i rozgłośniach radiowych na całym świecie. Póżniej rozgłos zdobyły również inne produkcje – m.in. „Gotham”, „Reqieum” czy „Italo”, a także materiał z długo wyczekiwanego, debiutanckiego krążka artysty pt. „Queen” m.in. ze świetnym „Age Well”. Poza Litwinem, podczas piątkowej nocy będzie można usłyszeć takich artystów, jak Simon Mattson, Tika Milano, Keytov, SIM.ON, Ōkami i pockerfield.

Ten Walls – Walking With Elephants

Ten Walls – Italo

Po piątkowych emocjach, w sobotę fanów elektroniki czeka z kolei wydarzenie z mocnymi brzmieniami drum & bass, a stanie się tak za sprawą występu Black Sun Empire.

Holenderskie trio to jeden z najbardziej cenionych projektów na scenie, o czym świadczy ogromna liczba występów w wielu zakątkach świata – od Wielkiej Brytanii, po Nową Zelandię, Australię i Amerykę Połnocną. Wraz z nimi na dwóch scenach zagrają polscy artyści – Handra, Ginee, Sick, Inside Defect, DJ Euphoria i LuLu Malina.

BLACK SUN EMPIRE – Let It Roll 2017

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38