Teatr KTO wystąpi w warszawskim Lunaparku!

W nadwiślańskim kompleksie Lunapark odbędzie się spektakl „Peregrinus” w wykonaniu niezwykłego Teatr KTO. To popisowa, wystawiana niemal na całym świecie, sztuka plenerowa oparta na twórczości poetyckiej T.S. Eliota. Warszawska publiczność będzie miała okazję zobaczyć ją bezpłatnie już 13 lipca!

Przedstawienie w reżyserii Jerzego Zonia, jest groteskowym spojrzeniem na życie współczesnego Everymana, którego przygniata ciężar codzienności odartej z duchowości, piękna i miłości. Domem tytułowego Peregrinusa jest smutna wystawa sklepowa, wyraz wszechobecnego konsumpcjonizmu, w której bohater buduje swoją smutną, samotną rzeczywistość. W świecie głównego bohatera brakuje miejsca na indywidualizm, jego życie toczy się wokół takich samych ludzi, o takich samych twarzach – co świetnie oddają użyte w spektaklu wielkie maski, wykonane przez Joannę Jaśko-Srokę.

W spektaklu granym przez Teatr KTO nie usłyszymy tekstów mówionych, towarzyszy mu ilustracja muzyczna (kompozycje wielu autorów muzyki filmowej i popularnej, klasyki, rapu i pop).

Spektakl będzie niewątpliwie wyjątkowym przeżyciem i należy do ważnych kulturowych wydarzeń tego lata w Warszawie!Wstęp wolny! Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/356274835072816/

Scenografia, kostiumy: Joanna Jaśko-Sroka
Ruch, choreografia: Eryk Makohon
Scenariusz, opracowanie muzyczne, reżyseria: Jerzy Zoń
Wykonawcy: Karolina Bondaronek, Martyna Malcharek, Grażyna Srebrny-Rosa, Justyna Wójcik, Marta Zoń, Sławek Bendykowski, Bartek Cieniawa, Paweł Monsiel, Michał Orzyłowski