TARGI MAMAVILLE SHOP UP POZNAŃ vol. 4

Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na Targi  Mamaville Shop Up Poznań vol. 4, które odbędą się 7 grudnia, w Starym Browarze w Poznaniu przy ulicy Półwiejskiej 42.

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów i wykładów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży i rodzicielstwa. Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a nasze Targi, to idea, która przybliży tę nową ekscytującą przygodę życia, każdej rodzinie. Każde organizowane przez nas wydarzenie, to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

Targi skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Targi Mamaville Poznań vol. 4, to m.in.:

● STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

● STREFA EDUKACYJNA

Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych gości. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Rejestracja > http://bit.ly/warsztatypoznan4

● STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

● STREFA MAMY I DZIECKA
Przemyślana przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładamy wszelkich starań, by w tej strefie zawsze było przytulnie i pięknie!

Informacje organizacyjne:
Nazwa: Targi Mamaville Shop Up Poznań vol. 4
Termin: 7 grudnia 2019 (sobota), godz. 9.00-21.00
Adres: Stary Browar, ul. Półwiejska 42
Wstęp: WOLNY
Informacje na stronie www – https://targi.mamaville.pl/poznan-vol-4-7-12/
Link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/2407402546181644/
Link do zapisów na warsztaty – http://bit.ly/warsztatypoznan4