Już 26 maja w Dzień Matki pierwsza edycja targów kosmetyków naturalnych Ekotyki zawita do Katowic.

 

 

W sobotę 26 maja w katowickiej Galerii Szyb Wilson spotkamy w jednym miejscu wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziemy tu całą gamę kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach.
Na gości targów czeka 70 wystawców i ponad 100 marek kosmetyków naturalnych – polskich i zagranicznych!
Pierwsza edycja targów Ekotyki w Katowicach potrwa jeden dzień, a miejscem spotkania naturalnych marek kosmetycznych z ich fanami będzie dobrze znana Ślązakom Galeria Szyb Wilson. Wstęp dla odwiedzających jest darmowy. Na miejscu czekają Was niespodzianki – darmowe próbki, prezenty, spotkania ze specjalistami i wiele więcej!

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi przyszedł 2 lata temu, gdy postanowiła zmienić swoją codzienną pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii.
Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Dają możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry, ale przede wszystkim to targi – okazja by załapać się na wyjątkowe promocje, skorzystać z rabatów i ofert specjalnych, ale też by po prostu się potargować:)

Zapraszamy na Facebook Ekotyki