Tajemnica sukcesu Ewy Chodakowskiej – zainspiruj się!

Ewa Chodakowska odniosła spory sukces i chyba nie ma osoby, która by jej nie znała. Wiele osób docieka, co tak naprawdę zrobiła, że stała się najpopularniejszą trenerką personalną i tym samym zdobyła całkiem pokaźną rzeszę fanów. Faktem jest też to, że jej podopieczni osiągają upragniony cel w bardzo krótkim czasie. Celebryci również korzystają z jej pomocy i ich sylwetki są godne pozazdroszczenia – jedną z nich jest Małgorzata Rozenek.

W poniższym artykule postaramy się przybliżyć ci postać Ewy Chodakowskiej. Być może będzie to pierwszy krok do podjęcia konkretnych działań i staniesz się kolejną Ewą!

Co ćwiczy Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska posiada swój indywidualny pakiet ćwiczeń. Według jej opinii najważniejszą partią ciała, jaka powinna być dobrze wytrenowana, to brzuch. Dobrze zbudowane i mocne mięśnie brzucha stanowią bazę każdej sylwetki. Trenerka na pewno ma w tym sporo racji, gdyż najczęściej kobiety wstydzą się i starają się ukryć tę część ciała. Dobrze wyrzeźbiona talia bardzo wiele zmienia w postawie sylwetki.

Ewa słynie też z nieustępliwości i dawania z siebie 100% zaangażowania. Ponoć wszyscy jej podopieczni twierdzą, że trenerka nie daje czasu nawet na odrobinę wytchnienia. Jednakże dzięki temu bardzo szybko osiągają upragniony efekt.

Ewa Chodakowska wychodzi z założenia, że jeżeli ktoś chce naprawdę zmiany, to musi przetransferować swoje nastawienie na zdrowy tryb życia. Same ćwiczenia niewiele zdziałają, gdy cała reszta będzie leżeć tj. dieta, odpoczynek, odpowiednie nawodnienie itp. Jeżeli ktoś chce schudnąć, to musi przygotować się na całkowitą zmianę swojego dotychczasowego codziennego rytuału.

Na pewno wielu z nas kojarzy te słynne ćwiczenia, w których uczestniczyło tysiące kobiet. Faktem jest, że ludzie ją kochają. Oprócz proponowania konkretnego zestawu ćwiczeń daje ogrom motywacji. Dzięki jej wsparciu i operowaniu konkretnymi argumentami wiele osób zmieniło swoje życie o 180′.

Co do samych ćwiczeń, to zawierają one różne elementy tj. pilatesu czy cardio. Są to ćwiczenia prowadzone w zmiennym tempie. Nie można pominąć faktu, że są one bardzo intensywne. Zazwyczaj trwają od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Za każdym razem trenerka przypomina o napinaniu brzucha, jako o najistotniejszym elemencie do wypracowania.

Co je Ewa Chodakowska?

Większość trenerów personalnych zajmuje się pracą nad sylwetką przy pomocy aktywności fizycznej. Ewa podchodzi do tematu kompleksowo i opracowała również najważniejsze zasady codziennej diety. Pierwszą zasadę stanowi regularność przyjmowania posiłków, co 3-4 godziny. W ciągu dnia ma ich być 5, składających się z dobrej jakości produktów. Ewa nie naciska na dietę wegetariańską, gdyż uważa, że dobrze przyswajalne białko jest bardzo ważne dla sportowca. Białko można pozyskać zarówno z warzyw, jak i z chudego mięsa. Ewa Chodakowska poleca mięso kurczaka, które jest chude, ale też bogate w białko. Niemalże każdemu posiłkowi towarzyszy porcja warzyw. Cały jadłospis Ewy nosi miano wysokokalorycznego, gdyż według jej opinii, tylko taki da siłę i motywację do dalszego działania. To, co najważniejsze, to unikanie pustych kalorii w postaci słodyczy czy fastfoodów. Każdy posiłek ma być pełnowartościowy, a wysoko przetworzona żywność, na pewno dobrze nie służy naszemu zdrowiu. Oczywiście sama trenerka swój poranek zaczyna od owsianki np.  z dodatkiem owoców i jest to jej ulubiony set śniadaniowy. Oczywiście pozwala sobie na małe grzeszki dietetyczne, lecz z umiarem i okazjonalnie.

Natomiast jeżeli zastanawiasz się, ile waży Ewa Chodakowska, to całkiem niedawno – kilka miesięcy temu, trenerka zdradziła, że waży 55kg przy wzroście 166cm.

Sukces za sukcesem – stroje kąpielowe Ewa Chodakowska

Zdrowe odżywianie to nie jedyny temat, którym fascynuje się Ewa Chodakowska – stroje kąpielowe, które widnieją pod marką Mission Swim to jej kolejny konik. Są to modele, które podkreślają atuty kobiecego piękna. Cała kolekcja skierowana jest do kobiet, które są aktywne fizycznie i chcą uwydatnić piękno swojego ciała, również latem podczas urlopu. Chodakowska sklep swój traktuje bardzo poważnie, a produkty dostępne są między innymi w sklepie Moliera2.com.

Próbując podsumować cały ten wywód, należy podkreślić, że Ewa Chodakowska oddaje się w całości swojej pasji i miłości do sportu. Od razu widać jak bardzo chce pomóc drugiej osobie. Nie ma litości dla lenistwa czy obijania się. Propaguje ciężką pracę i nie koloryzuje, że coś się zrobi samo. Poza tym jej treningi przynoszą szybkie rezultaty, co potwierdzi wiele osób. Poza tym podchodzi do tematu odchudzania kompleksowo – dieta, styl życia, ćwiczenia. Jej treningi wyzwalają mnóstwo endorfin, a ciężka praca nad sobą daje ogrom satysfakcji. Ewa Chodakowska jest ambitną i dążąca do celu kobietą, która ze świetnym skutkiem zaraża tym inne kobiety.