Szukasz praktyk? B2Beauty Trends Show szansą dla młodych i kreatywnych

Szukasz praktyk? B2Beauty Trends Show szansą dla młodych i kreatywnych

B2Beauty Trends Show to event skierowany nie tylko do właścicieli salonów urody czy specjalistów z zakresu makijażu, wellness i fryzjerstwa, ale również dla tych, którzy planują związać swoją przyszłość z tą branżą.

Jeśli swoją przyszłość chcesz związać z branżą beauty, B2Beauty Trends Show to event dla Ciebie. Podczas niego pojawią się najważniejsi eksperci i największe marki związane z tym sektorem usług. To nie tylko okazja do podniesienia jakości własnego warsztatu, ale również zdobycia wiedzy, która procentować będzie przez lata.

Wśród zaproszonych firm znajdą się te, które zajmują się makijażem, podologią, trychologią, spa i wellness, przedłużaniem rzęs, usługami, produkcją w branży kosmetycznej, depilacją czy kosmetologią. Je wszystkie będzie można spotkać już 6 września na PGE Narodowym w Warszawie.

Krok w stronę rozwoju

B2Beauty Trends Show to wydarzenie, które łączy praktykę z wiedzą, którą można wykorzystać w codziennych usługach. To idealna komplikacja dla tych, którzy stawiają na rozwój własny i chcą wzbogacić swój warsztat. Event to nie tylko strefa wystawiennicza, dzięki której można poznać marki z Polski i Europy, ale również prelekcje wygłaszane przez najlepszych ekspertów.

Wśród nich znaleźli się eksperci z dziedziny rekrutacji, HR, content marketingu, a także budowania biznesu. Sebastian Tatarek, jeden z prelegentów, zastanowi się, czy otwieranie nowego salonu usług beauty w dzisiejszych czasach może być dochodowe. Poruszone zostaną również kwestie sprzedaży i jej skuteczności, a także błędów, które najczęściej popełniają salony kosmetyczne.

Do tego uczestnicy będą mogli skorzystać z warsztatów z dziedziny marki osobistej, kosmetyki, trychologii i medycyny estetycznej.

Dlaczego warto wziąć udział w B2Beauty Trends?

To wydarzenie dla każdego, kto planuje związać swoją przyszłość z branżą beauty:
– to szansa do spotkania z największymi markami w branży
– to okazja do rozmowy na temat praktyk zawodowych
– to możliwość uczenia się od najlepszych
– to pigułka aktualizacyjna wiedzy ze wszystkich dziedzin branży beauty
– to płaszczyzna do nawiązania sieci zawodowych kontaktów, które zaowocują w późniejszej karierze

B2Beauty Trends Show otwiera się na młodych

B2Beauty Trends Show to event otwarty na młodych – uczniów, studentów, którzy chcą związać swoją przyszłość z branżą beauty. Obowiązuje ich 50-procentowy rabat na bilet wstępu. Oferta ta skierowana jest dla placówek oświaty z branży beauty. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: b2beautytrends.pl