Sylwester pod znakiem intrygi i śmiechu? „Pic na wodę” tylko z Teatrem Spektaklove

Na zakończenie roku, który przyniósł nam tyle nieoczekiwanych zwrotów akcji – Teatr Spektaklove zaprasza na wieczór, który również nie będzie przewidywalny. „Pic na wodę”!

Sylwester pod znakiem intrygi i śmiechu? „Pic na wodę”W sylwestrowym repertuarze pojawia się najnowsza propozycja teatru: „Pic na wodę” – inteligentna komedia z kryminalnym twistem, w której śmiech przeplata się z napięciem, a każda postać ma coś do ukrycia. To opowieść o tym, jak łatwo sprzedać prawdę, jak trudno rozpoznać uczciwość – i jak absurdalne mogą być konsekwencje przypadkowego spotkania. Spektakl, który bawi, zaskakuje i zostaje z widzem na dłużej.

Bo przecież nowy rok warto rozpocząć nie tylko z kieliszkiem szampana, ale też z refleksją, humorem i… dobrą historią.

Zarezerwuj swój wieczór na Sylwestra z Teatrem Spektaklove. W blasku reflektorów, z doskonałą obsadą i nieprzewidywalnym scenariuszem – niech 2026 zacznie się z klasą.

„To farsa, która bawi do łez, ale zostawia pytania na dłużej.” – Jakub Przebindowski, reżyser.

Na zakończenie roku nie szukamy już brokatu ani fajerwerków. Coraz częściej chcemy czegoś więcej – wieczoru, który zostanie w pamięci. Teatr Spektaklove proponuje wyjątkowy sposób na powitanie nowego roku – z najnowszym tytułem, znakomitą obsadą i spektaklem, który balansuje między inteligentną komedią a subtelnym thrillerem psychologicznym.

„Pic na wodę” – autorstwa katalońskiego mistrza farsy Jordiego Galcerána, w przekładzie Rubi Birden i reżyserii Jakuba Przebindowskiego to historia upadłego ministra. Mając kryzys egzystencjalny na karku – niespodziewanie staje się bohaterem serii wydarzeń, które wymykają się jakiejkolwiek logice. W jego mieszkaniu zjawiają się kolejno: domokrążczyni z protektorami gazowymi, luksusowa „kobieta” i… dawno zapomniana prawda o samym sobie. Co z tego wyniknie? Lawina nieporozumień, brawurowe zwroty akcji, humor w najlepszym wydaniu – i pytania, które zaskoczą każdego.

Bo jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, by sprzedać dobrą wersję siebie? I czy można kupić drugą szansę?

Wystąpią:

  • Szymon Bobrowski jako Igor Galiński – były minister w stanie upadku
  • Marta Ścisłowicz jako Ewa – domokrążczyni z doświadczeniem i tajemnicą
  • Anna Karczmarczyk jako Nikola – kobieta, której nie sposób zapomnieć
  • Filip Gurłacz jako Michał – mężczyzna, którego czuć wszędzie
  • Maciej Wierzbicki jako Marian – milczący świadek wszystkiego

Co Cię czeka tego wieczoru?

Spektakl, który rozśmieszy Cię do łez, ale nie pozwoli zostać obojętnym. Lampka szampana w towarzystwie artystów i publiczności. Wyjątkowa, teatralna atmosfera. I coś jeszcze – bo każdy spektakl to prezent, który otwiera się tylko raz.

„Pic na wodę”
sztuka Teatru Spektaklove w Teatr Studio Buffo
31 grudnia, godz. 18.00 i 21.00

BILETY: https://spektaklove.pl/spektakl/sylwesterowy-spektakl-pic-na-wode/

Po wiecej teatralnych zapowiedzi zapraszamy na naszą stronę ART.