Już 1. grudnia odbędzie się prawdziwe święto zakupów internetowych – Dzień Darmowej Dostawy. Krzysztof Bartnik, pomysłodawca przedsięwzięcia, już czwarty raz zaprasza przedsiębiorców do największej i jedynej takiej akcji w Polsce. Już za tydzień wszystkie internetowe zakupy przyjadą do Was za darmo! Pamiętajcie, że Pakamera.pl też bierze udział w akcji – stay tuned!

DD-PAKAMERA

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2015 (1 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm. Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

W akcji Dzień Darmowej Dostawy na Pakamera.pl ponad 500 marek zaoferuje darmową przesyłkę prosto do Waszych domów. Na Pakamerze Dzień Darmowej Dostawy to aż TRZY dni – 1-3. grudnia. To świetna okazja na przedświąteczne zakupy – naprawdę będziecie mieli w czym wybierać. Nie przegapcie okazji – 1. grudnia to już czwarta edycja ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy.