Suknie ślubne jak z bajki

Ślub to wyjątkowy moment w życiu. Chcemy by tego dnia wszystko było perfekcyjne. Począwszy od kwiatów na stołach, kończąc oczywiście na doskonałym stroju. A jeśli już o tym mowa, to trudno nie wspomnieć o cudownych projektach Very Wang, która zaprezentowała suknie ślubne na sezon 2019.

Vera Wang znana jest ze swoich wyjątkowych projektów sukien ślubnych. Ubrać jedną z nich jest marzeniem niejednej Panny Młodej. Kreacje autorstwa Wang są bajkowe, nonszalanckie, czasem szalone, a czasem romantyczne. To prawdziwa wybuchowa mieszanka stylu, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Taka jest również najnowsza kolekcja.

W propozycjach na rok 2019 nie znajdziemy tradycyjnej bieli. Vera Wang zachęca do pójścia w całkiem nowym kierunku. Cała kolekcja utrzymana jest w kolorystyce nude z mocnymi kolorystycznymi akcentami. Wśród nich znajdziemy krwisty czerwony, ciepły żółty czy delikatny róż i butelkową zieleń. Takie nowatorskie podejście do ślubnego tematu to powiew świeżości, na który zawsze możemy liczyć w przypadku Very. Suknie ślubne jej projektu to modowe arcydzieła!

źródło: vogue.com