Sukces według TEEN VOGUE czyli rozdajemy książki

Ostatnio w każdej księgarni w dziale poradników pojawiła się nowa pozycja – „Sukces według TEEN VOGUE praktyczne porady tych, którzy rządzą światem mody”. Projektanci, wydawcy, recenzenci mody z topowych tytułów magazynów modowych opowiadają jak osiągnęli sukces. Mnóstwo zdjęć, złotych myśli, porad. Przewodnik dla każdego kto zaczyna przygodę z projektowaniem lub wkracza w wielki świat mody. Ponadto książka zawiera niezliczoną liczbę zdjęć. Pisana jest jak notatnik. Bardzo przyjemnie się ją przegląda.

Mam dla Was niespodziankę 🙂 Konkurs! Jeżeli interesujesz się modą i lubisz stylizować, a w dodatku chcesz otrzymać od nas książkę SUKCES WEDŁUG TEEN VOGUE” polub nasz fanpage, dołącz do eventu kiermasz świąteczny oraz stwórz Bożonarodzeniową stylizację używając dodatków z pakamera.pl. Kolaż możesz wykonać korzystając ze strony polyvore.com 🙂

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do czwartku. Wtedy też wyłonimy 2 zwycięzców, którzy otrzymają od nas książki (do odebrania podczas kiermaszu świątecznego z pakamera.pl w ten weekend 16,17,18 grudnia (piątek, sobota, niedziela) w klubie 1500 m2 na warszawskim Powiślu.

stylizacje przesyłajcie na adres: galeria@pakamera.pl