STRING OUT czyli sklejka z gumką

Pomysł narodził się z potrzeby ogarnięcia chaosu, ujęcia go w ramy. Dominika Jagiełło, założycielka marki OneOnes Creative Studio , zainspirowana techniką „string out”, opowiada o tworzeniu i inspiracji.

String out- czym jest?

„String out” to forma naścienna, która pozwala na przechowywanie drobnych przedmiotów często wykorzystywanych w miejscu pracy, w pokoju dziecięcym, w kuchni. Mebel może pomóc nam utrzymać porządek w miejscach, gdzie drobne przedmioty nie znalazły jeszcze swojego miejsca. Gumki pozwalają utrzymać przeróżne przedmioty takie jak: długopisy, ołówki, notatki, notesy, pendrive’y, telefon, a nawet czapki, szaliki, które można łatwo i szybko przez nie zahaczyć lub przewlec. String Out! jest bardzo estetyczne, formy wykonane są z litego drewna lub ze sklejki, bardzo kolorowe, funkcjonalne i dekoracyjne.

Skąd pomysł? Dlaczego właśnie „string out”?

Pomysł narodził się z chęci poukładania wszystkiego, co zaburza porządek w miejscu pracy tak, aby w końcu zacząć pracować i nie myśleć, że trzeba znów odgruzować stół do pracy 🙂

Kim byłaś zanim tworzyłaś? Co lubisz , kochasz robić, czym żyjesz lub chciałabyś żyć?

Kocham tworzyć, eksperymentować, udoskonalać i iść do przodu. Jestem cały czas w ruchu, czerpię radość i pomysły z małych drobiazgów. Odświeżająco działają na mnie liczne podróże, a słuchanie muzyki podczas pracy napędza i rozkręca.

Masz na swoim koncie projekt okładki płyty June, książek… – string out czy jednak grafika?

Na co dzień w OneOnes Creative Studio zajmuję się też grafiką. Zaprojektowałam okładkę płyty June (Kayax), książkę Urszuli Dudziak „Wyśpiewam Wam Wszystko” (Kayax), a przy współpracy z Astrolab Estudio, książkę Julianny Jonek ” Włosy nasze powszednie”. Właśnie pracuję nad kolejnym, ciekawym projektem albumu.
Po godzinach projektuję i realizuję swoje własne pomysły, takie jak małe formy „string out”, projektowanie mebli z tektury, szycie ubrań i toreb ze skafandrów ochronnych. Wiele, wiele innych pomysłów, czeka na swoją kolej.

Plany na przyszłość?

Na pewno kolekcja marki OneOnes Creative Studio powiększy się o nowe modele. Mam nadzieję, że pojawią się też zupełnie nowe produkty.