States of Mind Festiwal i Pura Vida Festiwal łączą siły!

States of Mind Festiwal i Pura Vida Festiwal łączą siły! Już 25-26 czerwca zapraszają do Galerii Szyb Wilson w Katowicach by powitać lato w stylu slow! To nie tylko targi, zapraszamy również do strefy chillu, posłuchać dobrej muzyki i przekąsić coś pysznego. Możecie również skorzystać z darmowych zajęć w
plenerze czy płatnych warsztatów.

W strefie targowej spotkacie prawie 100 wystawców, tworzących produkty w duchu slow z Polski i całego świata. W strefie chillu będziecie mogli posłuchać dobrej muzyczki na leżaczkach oraz ciekawych prelekcji. W plenerze odbędą się zajęcia jogi, gimnastyki słowiańskiej, wstęp do pracy z czakrami! W środku odbędą się płatne warsztaty, na które liczba miejsc jest limitowana. Znajdziecie świece, kadzidła, stroje surferskie, campery na wynajem, wakacyjna biżuteria handmade, muszelki, boho dodatki do wnętrz, lniane ciuchy, akcesoria w klimacie surf, plecaki i nerki handmade, bandamki, kapelusze, scrunchies, eko kosmetyki, akcesoria do jogi, olejki naturalne i wiele innych pięknych rzeczy!

Wpadnij do nas po wakacyjne akcesoria od polskich twórców!
KATOWICE TARGI
25-26 czerwca 2022
SZYB WILSON
godziny: 11.00 – 18.00
WSTĘP DARMOWY NA TARGI

https://www.facebook.com/SOMfestiwal/

A w plenerze zapraszamy na zajęcia rozwojowe (jogi, gimnastyki słowiańskiej czy wstępu do pracy z czakrami). W środku Galerii Szyb Wilson odbędą się również warsztaty zero waste, aromaterapii, pracy nad czakrami, punch needle, bardzo ciekawego haftu. Zajęcia poprowadzą wyjątkowi pasjonaci. Zapisy na Facebooku. W przerwach między zakupami a warsztatami zapraszamy do strefy chillu, gdzie muzykę zaserwują Wam Mazubar oraz Good Paul. Nie zabraknie również strefy foodtruckowej z pysznościami! Program całej imprezy znajdziecie na naszych social mediach.

 

States of Mind Festiwal i Pura Vida Festiwal
Wstęp: bezpłatny
Udział w warsztatach wewnątrz: płatny