Stach Bukowski wraca z nowym materiałem! Singiel “Gdy samotnie pędzę”

POWRÓT W DOSKONAŁYM STYLU! ZESPÓŁ STACH BUKOWSKI PREZENTUJE SINGIEL “GDY SAMOTNIE PĘDZĘ”. PREMIEROWY UTWÓR JUŻ DOSTĘPNY!

Stach BukowskiStach Bukowski wraca z nowym materiałem! Zespół wypuścił właśnie singiel “Gdy samotnie pędzę”, który jest wynikiem współpracy z Marcinem Borsem i zapowiedzią nadchodzącej płyty. Premierowy numer od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych!

Zespół Stach Bukowski wraca po krótkiej przerwie i prezentuje nowy numer! Kawałek zatytułowany jest “Gdy samotnie pędzę” i ukazał się pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą grupa współpracuje od początku swojej muzycznej kariery. Premierowy utwór łączy w sobie świeżość z elementami rockowego brzmienia. W piosence usłyszymy charakterystyczną dla zespołu beztroską energię, którą Stach, Agnieszka i Robert doskonale łączą z subtelnością i zmysłowością.

W premierowym numerze usłyszymy nie tylko charakterystyczny głos Stacha Bukowskiego – perkusisty i wokalisty zespołu, ale też Agnieszkę Kamińską – basistkę i kobiecy pierwiastek trio. Długo zastanawialiśmy się jaki głos będzie pasował do nowego singla – okazało się, że najciemniej pod latarnią – komentują.
Piosenka “Gdy samotnie pędzę” to efekt kolejnej współpracy z Marcinem Borsem – jednym z czołowych polskich producentów muzycznych. Wcześniej artyści pracowali wspólnie nad ostatnim wydawnictwem grupy – EPką “Chwila”, która ukazała się latem zeszłego roku.

Współpraca z Marcinem Borsem to prawdziwa twórcza synteza, która wnosi ogromną wartość do naszej muzyki – komentuje zespół.

Singiel “Gdy samotnie pędzę” to zapowiedź nowego materiału grupy, który ukaże się jeszcze w tym roku. Premierowy numer to propozycja dla wszystkich miłośników rockowego brzmienia – zarówno tych, którzy poszukują oryginalności oraz świeżości, jak i tych, którzy cenią sobie klasyczne, ponadczasowe dźwięki.

Aby być na bieżąco koniecznie śledź naszą zakładkę MUZYKA.