Stach Bukowski grasuje w "Pomorskim Vegas

Stach Bukowski nie zwalnia tempa! Niecałe trzy tygodnie temu grupa podzieliła się z fanami doskonale przyjętym numerem “Tusz kolorowy”, a już artyści wypuścili nowy singiel. Piosenka zatytułowana jest “Pomorskie Vegas” i jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu.

Stach Bukowski Stach Bukowski dzieli się kolejną muzyczną propozycją. Artyści wypuścili dziś piosenkę “Pomorskie Vegas”. Jest to utwór o lekko gangsterskim i łobuzerskim zabarwieniu, który łączy w sobie ponadczasowe rockowe brzmienie oraz świeżość i nowoczesność. „To co w Vegas, zostaje w Vegas” – nie inaczej w przypadku polskiego wybrzeża, które dostarcza nam wiele przeróżnych doznań. O części z nich czasem wolelibyśmy nie mówić… – komentuje Stach Bukowski – wokalista i perkusista grupy.

Nowemu singlowi towarzyszy klimatyczne video. Teledysk powstał we współpracy z Michałem Sierakowskim, który już teraz dostępny jest na kanale zespołu na YouTube.

„Pomorskie Vegas”, to kolejny singiel po “Gdy samotnie pędzę” oraz świetnie przyjętym „Tuszu kolorowym” zapowiadający nowy materiał Stacha Bukowskiego. To następna dawka ich ponadczasowego rockowego brzmienia. Nadchodzący materiał zespołu to efekt kolejnej współpracy z Marcinem Borsem – jednym z czołowych polskich producentów muzycznych. Wcześniej artyści pracowali wspólnie nad EPką “Chwila”.

Aby być na bieżąco śledź nasza zakładkę MUZYKA albo nasz profil na Instagramie.