“Some of Your Pain" - najnowszy album koko die, już dostępny.

Właśnie ukazała się najnowsza płyta koko die – krakowskiego multiinstrumentalisty, wokalisty i songwritera związanego z FONOBO Label. Album zatytułowany jest “Some of Your Pain” i od piątku można znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej w sklepie wydawcy.

 

koko die

Najnowsze wydawnictwo koko die – album “Some of Your Pain” jest już dostępne! Znalazło się na nim 10 wyjątkowych numerów, które utrzymane są w charakterystycznym dla artysty stylu. Koko łączy świeże i elektroniczne brzmienie z subtelnym wokalem oraz niezwykle ważnym przekazem.

Płyta jest najbardziej osobistym wydawnictwem w karierze artysty. Koko die w materiale ukazuje współczesnego człowieka żyjącego na pograniczu różnych kultur i religii, nowoczesności i tradycji. Osobę zagubioną pośród presji społecznych, nauki zderzającej się z teoriami spiskowymi, próbującą realizować swoje prawdziwe pragnienia.

Od piątku materiał w całości dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej w sklepie wydawcy.

Album “Some of Your Pain” jest efektem współpracy koko die – który jest autorem tekstów i muzyki, oraz Ignacego Matuszewskiego – odpowiedzialnego za produkcję. Do tej pory zapowiadał on album trzema świetnie przyjętymi singlami – wydanym pod koniec zeszłego roku numerem “Different Tribes”, piosenką “Never Been Good”, która swoją premierę miała w lutym, oraz dostępnym od tygodnia utworem “Feel It’s Over”.

BIO

koko die to młody krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter, znany z projektów Clock Machine oraz Ars Latrans Orchestra. Dryfuje solo między hipnotyzującymi rytmami, pływającymi harmoniami i czułymi, soulowymi melodiami, które łączą się ze sobą, aby wprawić biodra, serce i umysł słuchacza w poruszenie. W 2022 roku dołączył do FONOBO Label i razem z nowym wydawcą pracował nad solowym albumem. Jego płyta “Some of Your Pain” jest już dostępna.

Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie śledź nasza zakładkę MUZYKA oraz nasze konto na Instagramie.