Sofi Tukker powracają do Warszawy! – energiczny duet zagra w Warszawie

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają do Warszawy! Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy i występy na największych festiwalach na całym świecie, odwiedzi w kwietniu 2020 warszawską Progresję.

Sofi Tukker

Duet zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, „Dancing On The People” i największe hity, takie jak „Drinkee”, „Batshit”, „Best Friend” i „That’s It (I’m Crazy)” Zespół nie może się doczekać grania nowych utworów na żywo: „Mamy wrażenie, że ten zestaw piosenek naprawdę oddaje to, jakie to uczucie występować na całym świecie, nawiązując więź z ludźmi i żyć muzyką. Jest to odbicie naszych doświadczeń życiowych z ostatniego roku (zarówno tych, które świętowaliśmy, jak i tych, które były dla nas wyzwaniem) i naszych występów na żywo, które są coraz większe i coraz bardziej szalone.”

Sofi Tukker to nowojorski duet, który poznał się przypadkowo podczas uniwersyteckiego przedstawienia, w którym oboje występowali. Ich pierwsza napisana wspólnie piosenka Drinkee viralowo rozeszła się po sieci, co zaowocowało nominacją do Grammy i milionami odsłuchań na Spotify. Ich debiutancki album, Treehouse, ukazał się w 2018 roku i również został nominowany do Grammy w kategorii Dance/Electronic Album, a singiel Best Friend znalazł się na listach przebojów na całym świecie.

Teraz Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern wyruszają na misję, która ma na celu „zamordować wstyd luźnymi imprezami tanecznymi” na swojej trasie R.I.P. Shame World Tour. Duet zawita do Progresji w Warszawie 29 kwietnia 2020 roku. Bilety w cenie 99 zł będą dostępne od 22.11 przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Trasa koncertowa Progresja