SO LINEN :: wyśpij się naturalnie

Len od jakiegoś czasu gości na naszych salonach… i w sypialniach. Wybierając lnianą pościel warto skupić się na jej jakości i postawić na polski produkt i uczciwe rzemiosło. Taką pościel znajdziecie u marki SO LINEN – jeżeli jeszcze jej nie znacie, koniecznie zobaczcie jakie tworzą cuda!

Co takiego sprawia, że materiał, który znamy od wieków stał się prawdziwym, wnętrzarskim hitem? Przede wszystkim, lniana pościel nie tylko pięknie wygląda, ale też jest zdrowa. Jeśli chodzi o zalety zdrowotne, len jest antyalergiczny, nie wywołuje podrażnień, przepuszcza powietrze i pomaga utrzymywać prawidłową temperaturę podczas snu – zimą doskonale grzeje, a latem przyjemnie chłodzi. Pościel od SO LINEN szyta jest w 100% z lnu stonewashed, dzięki czemu jest wyjątkowo miękka i nie wymaga prasowania. Poza względami praktycznymi, nie możemy zapominać o estetycznej stronie lnu. Produkty z lnu mają charakterystyczną fakturę, dzięki czemu są piękną ozdobą pomieszczenia, które nie wymaga już wielu dodatków. W sypialni spokojnie możemy pozbyć się ciężkiej narzuty, zastępując ją ładnym, miękkim kocem, odsłaniającym część ślicznej pościeli. Choć len w pierwszej kolejności kojarzy się z wnętrzami urządzonymi w stylu skandynawskim, to jest na tyle uniwersalny, że doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni. SO LINEN stawia na uczciwe rzemiosło, proste formy i boskie, nasycone kolory. Swoje produkty szyją ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół, a w ich ofercie znajdzie nie tylko pościel dla dzieci i dorosłych, ale też piękne zasłony, ręczniki, serwetki, obrusy i ściereczki. Naszym zdaniem, warto w nie zainwestować – bez wątpienia będziecie je przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Szukacie naturalnej pościeli do swojej sypialni? A może wyjątkowego prezentu pod choinkę dla kogoś bliskiego? Piękne, lniane produkty od marki SO LINEN kupicie na platformie Pakamera.pl, klikając tutaj.

foto: pakamera.pl