Ten weekend zapowiada się bardzo gorąco! Wszystko przez wydarzenie wieńczące jesienno-wiosenny sezon imprez w murach warszawskiego klubu Smolna. Po raz ostatni przed wakacjami jednocześnie zagrają wszystkie trzy sceny klubu.

Wiele długich muzycznych nocy, kilkaset występów i tysiące przetańczonych godzin. Trwający prawie 9 miesięcy sezon potwierdził, że Smolna zajmuje bardzo ważne miejsce na polskiej mapie klubowej i coraz częściej przyciąga zainteresowanie publiczności z innych krajów. Nic zresztą dziwnego, ponieważ występy m.in. takich gigantów sceny, jak DJ Koze, Stephan Bodzin, Joris Voorn, Loco Dice czy Sam Paganini pozostaną w pamięci fanów na długo, a przed nami przecież jeszcze noc z udziałem Rødhåda i Modeselektor, a także wydarzenie oficjalnie kończące sezon.

Closing sezonu przypada na 30 czerwca i będzie to wyjątkowa noc, podczas której równocześnie zagrają wszystkie sceny w przestrzeniach klubu. W line-upie znalazło się 12 artystów, którzy zaprezentują szerokie spektrum brzmień elektroniki – od mocnych brzmień techno, po różne odmiany muzyki house. Zarówno te bardziej taneczne i radosne, jak również wolniejsze i bardziej głębokie z naleciałościami wpływów etno.

Pełny line-up wydarzenia:

Smolna
Deas
DASEIN
Concept Of Thrill
Smurlik

Patio
Sincz
Nowosad
Tom Palash
Kuba Otłowski
GiGi / PL
Luke Form

Dżungla
Raidho
Foxall
Deaf Can Dance

Więcej: www.facebook.com/events/460001337770528/