Smolna :: sezon jesień-zima 2018/19

Jeden z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Polski oraz miejsce polecane m.in. przez międzynarodową redakcję Mixmaga, czyli warszawski klub Smolna, właśnie ogłosił listę artystów, którzy będą bohaterami jesienno-zimowego sezonu. W programie znalazły się występy m.in. takich artystów, jak Amelie Lens, Brodinski, Fatboy Slim, John Digweed czy Marcel Dettmann.

Na przestrzeni prawie 24 miesięcy, Smolna stała się kultowym miejscem dla fanów różnych brzmień muzyki – w każdy weekend występują tu znani przedstawiciele międzynarodowej sceny elektronicznej i najlepsi polscy DJ-e, a ponadto co jakiś czas pojawiają się tutaj koncerty na żywo. Przestrzeń kamienicy przy ul. Smolnej 38 w Warszawie została zaaranżowana w taki sposób, aby każdy mógł poczuć się tutaj jak w domu i swobodnie przetańczyć całą noc w klubowej części na dole, odpocząć przy drinku na patio czy usiąść wygodnie w niedawno otwartym Hideoutcie, gdzie znajduje się również sklep z winylami.

Muzyka w tym miejscu odgrywa najważniejszą rolę, co potwierdza program klubu – wcześniej można było tu usłyszeć takich gigantów sceny, jak Laurent Garnier, Jeff Mills, Tale Of Us, DJ Koze czy Tiga, a kolejny, właśnie ogłoszony sezon wydarzeń na pewno ucieszy wielu fanów elektroniki.

Oto pełna lista artystów, których można będzie usłyszeć w nowym sezonie w klubie Smolna:

Adriatique
Amelie Lens
Answer Code Request
Black Sun Empire
Blawan
Cleric
Denise Rabe
dOP
Eats Everything
Efdemin
Fatboy Slim
Giorgia Angiuli
Giorgio Gigli
John Digweed
Kobosil
Kwartz
Luke Slater
Marcel Dettmann
Oliver Koletzki
Polar Inertia
Rebekah
Reinier Zonneveld
Ryan Elliott
SHDW & Obscure Shape
Ten Walls
Wrong Assessment
Vril

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38