ślubujemy z Wami

Pełnia lata i tym samym najgorętszy okres sezonu ślubnego:)

I choć Sceptycy twierdzą, że na weselach najlepiej bawią się prawnicy, którzy właśnie zyskują kolejnych klientów do spraw rozwodowych, a inni wyśmiewają suknie przypomnające bezy, milardy wstążeczek, serduszek, falbanek i diamencików, dla wielu to nadal najpiękniejszy dzień życia, wyczekiwany latami  i zaplanowany z największą starannością o wszelkie szczegóły.

O ile na długość związku i wierność współmałżonków niestety nie mamy żadnego wpływu, to na falę zalewającego nas wszechobecnego kiczu – jak najbardziej mamy rady i sposoby:)

Począwszy od klasycznych, eleganckich sukien ślubnych i wytwornych much, przez rustykalne ręcznie robione księgi gości i subtelne zaproszenia, po kompletnie ekstrawaganckie i suto zdobione bukiety z broszek.

Projekty zaprezentowane w pakamerze pokazują, że ślub naprawdę może być bajkowy i piękny, nieależnie z jakiej bajki są nasi nowożeńcy 🙂

Mamy zarówno delikatne dziewczęce kwiatowe ozdoby i romantyczne sukienki,  jak i nowoczesne, graficzne przypinki dla gości Młodej Pary, a dla miłośników klasyki – wytworną biżuterią z pereł, kryształów i diamentów.

Znajdą się u nas także zaproszenia, obrączki, które można dowolnie spersonalizować, pyszne ślubne czekoladki w papierkach z autorskimi grafikami, etniczne, szykowne kolczyki suotache i modne toczki z woalką oraz fascynatory rodem ze ślubu brytyjskiego księcia Williama.

Jesteśmy pewni, że prace naszych Artystów przyczynią się do tego, że dzień zaślubin będzie naprawdę niezapomniany i piękny.

Wszystkim przyszłym Pannom młodym i ich bliskim gratulujemy i zapraszamy do pakamera.pl. Dodatki ślubne znajdziecie tu: ślub

1. Kolczyki. Projektant: MoonLight Avenue Cena: 143 pln 2. Kwiatowe spinki. Projektant: Sunday Rose. Cena 52 pln 3. Tiulowa broszka. Projektant: Madame Vu. Cena  52 pln  4. Mini Welon. Projektant: The Weddie. Cena 99 pln. 5. Mucha. Projektant: Black Tie. Cena 130 pln. 6 Kolczyki soutache. Projektant: Kobietka39. Cena 439 pln

 

tekst: Gosia Jędrzejczak. Wybór: Julita Wojczakowska