SILESIA BAZAAR Kids vol. 9

Przed nami dziewiąta edycja największych na Śląsku targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR Kids. Już 22 września w pięknych salach hotelu Park Inn by Radisson zaprezentuje się grupa niezależnych polskich producentów ubrań i zabawek dla dzieci.

Ze względu na wielkość obiektu impreza będzie mieć charakter kameralnego spotkania producentów z rodzicami. W strefie sprzedażowej zaprezentuje się 20 wystawców prezentujących piękne ekologiczne produkty dla dzieci, a w strefie warsztatów zaprezentują się m.in. Brainy, czyli zajęcia z filozofii mindfulness+ dla dzieci, Pauza Art., która od wielu edycji prowadzi u nas edukację muzyczną dla dzieci oraz Fundacja For Animals, która edukuje nas w kwestiach ochrony zwierząt miejskich. W strefie gastro będzie serwowana pyszna kawa od naszego stałego wystawcy, marki Gatto Nero oraz pyszne ciasta. Do listy dołączają kolejni wystawcy, więc warto śledzić stronę WYDARZENIA na portalu Facebook. Na targach na pewno nie zabraknie atrakcji dla rodziców i dzieci.
Zabawa i nauka za darmo

Wstęp na targi jest bezpłatny. Dodatkowo wszelkie aktywności – warsztaty dla dzieci, rodziców oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami są także nieodpłatne.
Zapraszamy całe rodzice do odwiedzenia targów i zapoznania się z ofertą producentów.

Miejsce: Hotel Park Inn by Radisson, ulica Bytkowska 1.
Dojazd: autobus linii 168 z Placu Wolności w Katowicach lub samochodem. Hotel dysponuje: darmowym parkingiem na tyłach budynku.
Godziny otwarcia: 10.00-17.00
Więcej informacji znajduje się na stronie: www.silesiabazaar.pl, a także na stronie WYDARZENIA.