SFERA ŻYCIA. Dzienniki rozwojowe, czyli recepta na wewnętrzny spokój

Angelika Sobucka to dziewczyna, która pisze od dziecka. Pisała, żeby utrwalać dziecięce wspomnienia, wylewać nastoletnie bunty, opisywać siebie wchodzącą w dorosłość. Terapeutyczne korzyści czerpie z journaling’u od 20 lat. Teraz rozwija markę SFERA ŻYCIA i spełnia się kreatywnie, tworząc dzienniki rozwojowe, pozwalające zwolnić, pielęgnować balans w życiu codziennym i świadomie budować drogę do własnych marzeń i celów.

Jak znaleźć spokój w świecie, który ciągle pędzi?

Ideą, która stoi za produktami marki SFERA ŻYCIA, jest odnajdywanie spokoju nie na zewnątrz, ale w sobie. Angelika zachęca, aby poprzez journaling obserwować siebie z różnych perspektyw – poznawać, co cieszy, co smuci, co wzmacnia, co osłabia… Dobra relacja z samą sobą jest bowiem tym, czego potrzebujemy, aby zadbać o zdrowe relacje z innymi, własny rozwój oraz dobrostan w ciele i umyśle.

Codzienna autorefleksja kluczem do świadomego, uważnego życia z pasją


Debiut, czyli Dziennik Autorefleksji to przewodnik na drodze rozwoju świadomej, pewnej siebie i silnej kobiety. Powstał z intencją świadomego rozpoczynania i kończenia dnia. Zbudowany tak, żeby prowadzić właścicielkę za rękę, ucząc tego, jak:

  • wzmocnić swoją efektywność poprzez nazywanie priorytetów na każdy dzień;
  • praktykować wdzięczność, skupiając się na pozytywnych aspektach życia;
  • zbudować zdrową relację ze swoimi emocjami;
  • uważnie przeżywać każdy dzień;
  • … i wyciągać refleksje z codziennych doświadczeń.

Więcej życia w życiu, czyli marzyć też trzeba potrafić

DZIENNIK AUTOREFLEKSJI i BUCKET LIST od SFERA ŻYCIA

Rozwojowy set: DZIENNIK AUTOREFLEKSJI + BUCKET LIST / SFERA ŻYCIA / www.pakamera.pl

Niedługo po Dzienniku, światło dzienne ujrzał kolejny produkt: Bucket List – to wieloletni planner marzeń i celów. Autorka podkreśla, że świat, w którym żyjemy daje nam praktycznie nieograniczone możliwości, lecz my często dajemy sobie zbyt nieograniczony czas na realizację swoich planów.

Bucket List uczy tego, jak z myślenia o działaniu, przejść do faktycznego działania. Przedstawia konkretną strukturę podróży za marzeniem, która pozwala uważnie zbudować odpowiedni plan i każdy cel czy marzenie rozpisać na małe, dostępne, osiągalne kroczki.

Pisanie to sposób na holistyczne zadbanie o siebie

Produkty, tworzone przez Angelikę, mają na celu znalezienie chwili na zatrzymanie i refleksję. Pisanie oczyszcza umysł z niechcianych myśli, pozwala uczyć się swoich emocji i wzmacnia relację z samą sobą.

Minimalistyczny design, wysokiej jakości kremowy papier, okładka wykonana z lnu i detale w czerni to elementy, które wyróżniają produkty marki SFERA ŻYCIA. Produkowane w Polsce i tworzone z uważnością o każdy detal, trafiły już do ponad 4000 osób w Polsce i stale znajdują nowych miłośników

Wszystkie produkty znajdziesz na platformie www.pakamera.pl.