Seaside Fashion x Wiosna

Zapraszamy Was już po raz piąty na targi mody i designu Seaside Fashion! 10 maja, spotykamy się o godz. 12 w przestronnym foyer Teatru Wybrzeże w samym sercu Gdańska, gdzie będziemy gościć zdolnych i wyjątkowych projektantów i designerów z całej Polski. 

 

Plakat_Seaside_Fashion

Targi to doskonała okazja do przymierzenia i zakupu oryginalnych rzeczy, na co dzień niedostępnych na sklepowych półkach. Jedynych w swoim rodzaju i najlepszej jakości! Trzy modowe strefy wszystko made in Poland 🙂

STREFA MODY: Najlepsi polscy projektanci ubrań, dodatków i biżuterii. Projekty unikatowe, wykonywane ręcznie, niedostępne w sklepach!

STREFA DESIGN: Funkcjonalność i oryginalność? Tak, to zestawienie jest możliwe! Przyjdź i przekonaj się jak łatwo możesz zmienić wnętrze swojego mieszkania na bardziej atrakcyjne i zakochać się w swoich czterech kątach na nowo.

STREFA KIDS: Wszystko dla najmłodszych – ubranka, zabawki, książki, pościel, dodatki do dziecięcego pokoju. Zaprzyjaźniony klub malucha Terefere poprowadzi kącik dla dzieci z zabawami i warsztatami, gdzie najmłodsi spędzą czas miło i kreatywnie.

 

Co? Targi Seaside Fashion

Gdzie? Teatr Wybrzeże, Gdańsk

Kiedy? 10/05/2015, start: 12:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1587115454898863/