Ruszyła sprzedaż biletów na Great September.

Ruszyła sprzedaż biletów! Znamy też główną scenę nowego łódzkiego festiwalu. Pierwsza edycja Great September, festiwalu zainicjowanego przez Artura Rojka (OFF Festival Katowice) i Łukasza Mintę (Spring Break) odbędzie się w Łodzi w dniach 15-17 września. Do sprzedaży właśnie trafiły bilety na to wydarzenie.

Great September

Great September łączy najlepsze tradycje miejskich festiwali showcase’owych prezentując to, co w muzyce najbardziej poruszające – świeżość debiutantów i aktualne trendy wyznaczone przez najbardziej rozpoznawalnych artystów. Programu dopełni branżowa konferencja z panelami tematycznymi.
Łódź to idealne miejsce na tego typu przedsięwzięcie, nie tylko przez centralne położenie w Polsce. Centrum miasta, skupione wokół ulicy Piotrkowskiej zapewni uczestnikom łatwy dostęp do każdej z kilkunastu festiwalowych scen. Łódzka, industrialna architektura, z jej zaułkami i nieoczywistymi miejscami to wymarzona sceneria.

Główna scena Great September stanie przy EC-1 – miejscu, które już dziś staje się symbolem łódzkiej kultury XXI wieku. Dawna, miejska elektrociepłownia to znak rewitalizacji łódzkiej architektury, a jednocześnie miejsce spotkań. To tutaj zobaczycie występy największych gwiazd premierowej edycji festiwalu. Kolejne miejsca, w których odbędzie się Great September i pierwszych artystów poznacie w następnych ogłoszeniach, jeszcze w kwietniu.

——————-

Great September Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 15-17 września w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Cena biletu na trzy dni wynosi 129 złotych (do 31 sierpnia, od 1 września cena wzrasta do 149 złotych). Wejściówki można kupić za pośrednictwem serwisów eBilet oraz Eventim. Szczegóły na naszej stronie: www.greatseptember.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Independent
Partner główny: Miasto Łódź
Partnerzy: Łódzkie Centrum Wydarzeń, MAKiS, EC1

Więcej informacji:
WWW: www.greatseptember.pl
Facebook: https://www.facebook.com/GreatSeptember
Instagram: https://www.instagram.com/great_september/

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje na scenie muzycznej koniecznie śledź naszą zakładkę MUZYKA.