Ruda Klara - Aktorka, artystka, kobieta...

Agnieszka Dulęba-Kasza. Aktorka, artystka, kobieta. Opowiada o sobie, o planach, pomysłach, pasji życia i tworzenia. Niezwykle charyzmatyczna osoba. Bezapelacyjna zwyciężczyni jeśli chodzi o imiona dla prac prezentowanych w pakamera.pl. Zapraszamy do lektury.

Kto kryje się pod pseudonimem Ruda Klara?

Pod pseudonimem Ruda Klara kryję się ja -biedronka pstra:)Nazywam się Agnieszka Dulęba+Kasza,z zawodu jestem aktorką, skończyłam Łódzką Szkołę Filmową i głównie zajmuje się graniem a  jak mam trochę czasu to coś uszyję albo przerzucę koraliki,generalnie wymyślaniem błyskotek zajmuję się po godzinach i  nigdy nie sadziłam że stanie sie to dla mnie tak wielką przyjemnością.

dulaba-kasza-po-godzinach

agnieszka-dulaba-kasza-aktorka

Twoja biżuteria jest szalona, pełno w niej kwiatów, kolorów, skąd inspiracje?

Kocham jeść, to zawsze wpływa na mnie bosko i w czasie konsumpcji-na szczęście to słowo  jest bardzo pojemne,hmmmmm-wpadają mi do głowy pomysły…..poza tym wystawy sklepowe, obrazy, gazety,  zbieg okoliczności, np.położę coś obok czegoś i nagle widzę że to gra ze sobą, a że jestem bałaganiarą to takie odkrycia mam często:)

A nazwy? Gdybym ogłosiła konkurs na najbardziej pomysłowe nazwy dla wystawionych prac, z pewnością zajęłabyś pierwsze miejsce, skąd pomysły?

Ja mam łatwość słowa i łatwośc rymowania, duzo czytam, w głowie mam mnóstwo tekstów,pisze piosenki, samo się to robi, reaguję na bieżące wydarzenia- np. nazwa kolczyków- Nelly, gdzie cie tak pogięli? – nie wzięła się z sufitu tylko z obserwacji pewnej pani, czy- K2 mnie irytuje, chyba że szczytuję- wpadło mi do głowy jak się wspinałam w Tatrach i pomyślałam sobie ze tak naprawdę to nie lubię się tak męczyć  i dobrze że to  nie jest K2 ,no a szczytowanie ma wieloznaczne znaczenie i taka gra słów……

Do kogo kierujesz swoją Twórczość?

ja swoje fantazyjki i radosne bajdurzenie kieruję do ludzi z fantazją i niekoniecznie dużą kasą,moje hasło-dam ci szanse nie być konwenansem-wyławia mi takich klientów. Kupują u mnie młodzi ludzie ,ale mam też na swoim koncie panie prokurator, tłumaczki książek, dziennikarki,medialne panie jak Edyta Olszówka, Beata Kawka, Monika Krzywowska, Dorota Landowska, Hania śleszyńska,Anna Oberc, Małgorzata Niemirska a ostatnio nawet Stanisława Celińska i wiele innych aktorek. Regularnie kupuje ode mnie Tvn, Dzień Dobry Tvn, w moich kolcach i czapkach gra Samo Zycie, Egzamin z życia, robiłam biżuterię do musicalu Wojtka Kościelniaka-Ferdydurkę, daje mi to dużo radości i tak naprawdę przeszło moje oczekiwania.

klientki Rudej klary w czapkach jej autorstwa:

klientka1

klientka3

klientka2

Nad czym obecnie pracujesz?

obecnie pracuje nad swoim facetem żeby zabrał mnie w końcu na wakacje i w przyszłości kupił mi jakiś miły pałacyk w południowej Francji, bo jestem małą dziewcynką ale marzenia mam wielkie……….

Lubisz to co robisz?

kocham to co robię, zarówno aktorstwo jak i swoje pomysły, a wszystko co rodzi się z miłości i do tego jeszcze znajduje odbiorców mogę nazwać jednym słowem-spełnienie.

ruda-klara-gaawne