Przedsprzedaż biletów na Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło

Koncert, który odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym, już został określony przez media i recenzentów jako wydarzenie kulturalne roku. Już dzisiaj klienci Allegro Smart! a 16 maja wszyscy pozostali klienci Allegro będą mogli kupić w przedsprzedaży bilety na absolutnie wyjątkowy wspólny koncert dwóch znanych polskich muzyków: Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya.

Będzie to jedyny koncert, który zagra Dawid Podsiadło do końca tego roku i być może jest zapowiedzią kolejnej przerwy w jego działalności koncertowej. Dla Taco Hemingwaya po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnej solowej płyty „Cafe Belga”, koncert grany wspólnie z Podsiadło będzie pierwszym po długiej przerwie, a jak zapowiada artysta – jedynym w tym roku. Warto wspomnieć, że bilety na poprzednie występy obu artystów sprzedane zostały w rekordowo krótkim czasie.

Przedsprzedaż biletów na wyjątkowy koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, dostępna wyłącznie dla klientów Allegro, to początek strategicznej współpracy Allegro i eBilet. To pierwsze wspólne przedsięwzięcie obu firm po uzyskaniu zgody UOKIK na zakup przez Allegro udziałów w eBilet Polska. Już wkrótce Allegro umożliwi swoim klientom wygodny i bezpośredni dostęp do najszerszego katalogu najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych, sportowych, muzycznych i rodzinnych w Polsce.

Szczegółowe informacje: BILETY