PROJEKT MY NAME IS NEW Z SZEŚCIOMA KONCERTAMI NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE W KLUBIE AKWARIUM!

Już 7 września startuje kolejna seria koncertów debiutujących artystów z projektu My Name Is New. Przez sześć tygodni, na deskach klubu Akwarium, będziemy mogli wysłuchać aż sześciu koncertów. Wydarzenia będą odbywały się w każdy poniedziałek aż do połowy października! Zagrają SMÜGY, sedguy, MEG, Funkasanki, Tacher oraz MONS. Do zobaczenia pod sceną!

My Name Is New to projekt wspierający artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

Koncerty rozpoczną się 7 września i potrwają aż do 12 października. W tym okresie, w każdy poniedziałek na patio klubu Akwarium odbędzie się koncert jednego z artystów, zasilających szeregi projektu MNIN.

Harmonogram koncertów:

►  7 września, Klub Akwarium – SMÜGY // wstęp darmowy
SMÜGY to duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie które następnie uplata w ramy nowoczesnej elektroniki. Od czerwca jest częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax. Ich pierwszy występ odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019. Odebrali tam nagrodę za 2 miejsce do jury w składzie min. Jacek Bryndal oraz Tymon Tymański oraz 3 miejsce na Olsztyńskim przeglądzie Fest Muza 2019. Po wypuszczeniu pierwszego singla „Hey” na kanale Kayaxu, ruszają z koncertami – Berlin, Poznań, Wrocław i jeszcze dalej, a następny teledysk pojawił się na kanale Kayaxu w październiku do utworu „Drive” pojawiając się jednocześnie na scenie programu telewizyjnego „Dzień Dobry TVN” oraz na antenie radia Czwórka w audycji „Będzie Głośno”.

►  14 września, Klub Akwarium – sedguy  // wstęp darmowy
sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny, który powstał na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach. I choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa.

►  21 września, Klub Akwarium  – MEG  // wstęp darmowy
Półfinalistka The Voice of Poland 8, współuczestniczka wielu projektów muzycznych. Nagrała debiutancką płytę „Jigsaw“, współtworząc duet z producentem muzycznym Mateo Paz, z którym koncertowała m.in w Abu Dhabi. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród, charyzmatyczna oraz kompletna artystka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, tworząca świetną interakcję z publicznością. Zdobywczyni nagrody publiczności „Przebojem na antenę“, jej singiel „Take a break“ plasował się w czołówce na liście Polskiego Radia Czwórka. Wyróżniona przez Kayah za wykonanie utworu „Pusty Talerzyk“. Prowadzi audycje “Dobre Granie Ekstra” w Radio Opole w każdy wtorek.

►  28 września, Klub Akwarium – Funkasanki // wstęp darmowy
Nieco ekscentryczna dwójka ze wschodniej Polski. Łączą muzykę elektroniczną, alternatywną i popową nie przejmując się gatunkami. Koncerty opierają na wiodącym wokalu, samplach, syntezatorach i perkusji. W maju 2017 nakładem własnego labelu AP Kolektyw wydali debiutancki album Funkasanki. Finaliści konkursu Opole Debiuty 2017, zdobywcy nagrody Grand Prix Festiwalu Noffa 2017.

  5 października, Klub Akwarium – Tacher  // wstęp darmowy
Tacher – samotny singer-songwriter, który w 2018 roku stał się częścią projektu MY Name Is New wytwórni Kayax. W ramach tej inicjatywy wydał dwie piosenki „Love pod prąd” i „Piąte piętro”. Akompaniując sobie na gitarze i wykorzystując looper Tacher snuje metafizyczne opowieści, niekiedy ironicznie bawiąc się popkulturowymi odniesieniami. Choć niektórzy nazywają jego muzykę romantycznym folkiem, pozostaje otwarty na gatunki, sięgając czasem po motywy jazzowe, innym razem po mocniejsze, nie tylko akustyczne, gitarowe brzmienia. Pomiędzy autorskimi piosenkami, na koncertach Maćka Tachera usłyszeć można czasem także utwory  Damiena Rice’a,  Nirvany czy Grzegorza Ciechowskiego.

  12 października, Klub Akwarium – MONS // wstęp darmowy
MONS to brzmienie miasta. Jego dynamiczny rytm i zmieniający się puls. Odnajdziesz tu wielkomiejski pęd, zatłoczone chodniki i metro przedzierające się przez kolejne dzielnice. Ciepło światła przenikającego szklane biurowce i chłód cieni kładących się na ciężkich kształtach kamienic. MONS to również chimeryczny klimat Mazowsza – eteryczny i mglisty. Pozornie przewidywalny, ale skrywający jego tajemnicę. Nostalgiczny, jednak nieprzytłaczający. Melancholijny, ale niekoniecznie smutny.

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew/