PRODUKTY - Targi Mody, Jakich Jeszcze Nie Było!

Warszawa, 29 października 2023 w Samo Centerum Wszechświata przy Chłodnej 29 – dla wszystkich warszawiaków poszukujących nowych inspiracji w modzie i designie, mamy dobrą wiadomość! W stolicy pojawią się PRODUKTY – innowacyjne targi mody, które obiecują przynieść świeży powiew kreatywności do warszawskiej sceny mody.

targi PRODUKTY
PRODUKTY to wydarzenie, które skierowane jest głównie do miłośników polskich marek i projektantów, którzy pragną odkrywać unikalne i świeże propozycje. Organizatorzy podkreślają, że choć moda w Polsce ma wiele twarzy, to PRODUKTY postawią na świeżość i nowatorskie podejście.

PRODUKTY zapraszają do przepięknie odrestaurowanej kamienicy na warszawskiej Woli – Samo Centrum Wszechświata. 6 sal, 3 kondygnacje, każda sala inna, niepowtarzalna. Targi mody w takim miejscu będą wspaniałą ucztą! To nic innego jak miejski modowy relaks.

Świeżyzna, świeżyzna i jeszcze raz świeżyzna” – to główne hasło przewodnie targów. Na PRODUKTACH będzie można zobaczyć i zakupić najnowsze kolekcje modowe, biżuterię, buty i dodatki. Organizatorzy obiecują, że dostarczą odwiedzającym coś zupełnie wyjątkowego i inspirującego.

Targi PRODUKTY to jednak nie tylko wyjątkowa okazja do zakupów. To także miejsce spotkań i wymiany pomysłów. Organizatorzy zapowiadają, że chcą tworzyć PRODUKTY wspólnie z odwiedzającymi. Dlatego zachęcają do udziału, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat mody, stylu i ekologii. Obiecują, że będą zaskakiwać wszystkich na bieżąco.

Szczegóły wydarzenia:

  • Gdzie: Samo Centrum Wszechświata, ul. Chłodna 29, Warszawa
  • Kiedy: 29 października (niedziela), w godzinach 11:00 – 19:00
  • Wstęp: Bezpłatny

Dla potencjalnych wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w PRODUKTACH, dostępna jest opcja
kontaktu pod adresem kontakt@targiprodukty.pl.

PRODUKTY obiecują być wyjątkowym wydarzeniem, które zainspiruje i ożywi warszawską scenę mody.
Nie przegapcie okazji, by doświadczyć świeżości i nowatorskich pomysłów w świecie polskiego
designu!

Zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia na FB: https://bit.ly/targiprodukty-29-10

Are you ready?