Wiosna w pełni. To idealny czas na zmianę trybu życia. Coraz więcej osób stawia na aktywność fizyczną, rezygnuje przy tym z używek i dba o codzienną dietę, a za swój cel stawia świetną formę i wysportowany wygląd. Należy jednak pamiętać, że podstawą wszystkich tych działań jest organizm, więcej – odpowiednio nawodniony organizm. I tylko on może doprowadzić do zamierzonego celu.

Woda stanowi około 60-70 proc. masy ludzkiego ciała. To ona odpowiada za właściwe funkcjonowanie organizmu – fizyczne i psychiczne. Optymalna do codziennego picia woda powinna charakteryzować się stosunkowo wysokim natlenieniem, odczynem lekko-zasadowym, a także posiadać niską zawartość minerałów. Taka właśnie jest naturalna woda ID’EAU.

Stawiając sobie nowe wyzwania, związane z aktywnością fizyczną czy zdrowym odżywianiem, i podejmując je każdego dnia, należy pamiętać o piciu odpowiedniej ilości i jakości wody. Pomoże to w utrzymaniu właściwej pracy naszego ciała i jego organów, co z kolei przełoży się na realizację wszelkich założonych planów treningowych i dietetycznych.

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego temperatura ciała osoby trenującej znacznie wzrasta. Aby zapobiec przegrzaniu, organizm produkuje schładzający pot, w którego skład wchodzi około 90 proc. H2O. Nieuzupełnianie niedostatków płynów może spowodować nagłe osłabienie, które jest objawem odwodnienia. Picie naturalnej wody mineralnej ID’EAU ogranicza wrażenie obciążenia, zwiększa wytrzymałość na wysiłek fizyczny oraz przyspiesza regenerację mięśni. Picie wody stymuluje również metabolizm, gasi pragnienie, aktywizuje mózg i zmniejsza apetyt. Pomaga wprowadzić równowagę w harmonogram dnia. Naturalna woda mineralna ID’EAU dzięki swoim właściwościom ekstrakcyjnym usprawnia procesy przemiany materii i wspomaga fizjologiczne funkcje narządów, przyczyniając się do usuwania z organizmu szkodliwych toksyn.